Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

V těsném sousedství chaty Vysočina je čtyřlůžkový apartmán s dvěma pokoji, s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a prostornou terasou. Je samostatně přístupný od parkoviště a jeho provoz může být zcela nezávislý na hlavní budově.

Chatová osada VZ Dyje Bítov - ubytování Bítov - Horka

Bítov – Horka 10, Telefon: 515 294 617, 973 457 600, rezervace@bi.vlrz.cz
Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov.

Penzion Koliba - ubytování Lesná

Lesná 49, 671 02 Šumná, Telefon: 739 086 282, 
Penzion Koliba najdete ve středu obce Lesná u Znojma.Nabízíme levné nekuřácké ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i jednotlivce, s pohodlným parkováním. Celková kapacita ubytování je 11 osob.

Rekreační středisko Králinda - ubytování Podhradí na Dyjí

Ing. Oldřich Tesárek, Podhradí nad Dyjí 15, 671 06 p.Šafov , Telefon: 739 209 298, 515 297 009, kralinda-ubytovani@seznam.cz
Rekreační Středisko Králinda (bývalé rekreační středisko Královopolská) - nachází se v rekreačním letovisku Podhradí nad Dyjí, kde tok řeky Dyje přechází do údolní nádrže Vranovské přehrady.

Letní esperantský tábor Lančov - ubytování Šafov

Lančov, 671 06 Šafov, Telefon: 731 080 686, 568 841 909, let.lancov@seznam.cz
Letní jazykový tábor v Lančovské zátoce u Vranovské přehrady pořádá již více než půl století letní jazykové kurzy pro děti i dospělé ve třech dvoutýdenních etapách (červenec a první polovina srpna).

Penzion Pod hradem Cornštejn - ubytování Vranovská přehrada

Oslnovice 54, 671 07 Uherčice, Oblast Chmelnice - Vranovská přehrada, Telefon: 774 742 475, penzion@cornstejn.cz
Penzion se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst Vranovské přehrady, na levém břehu řeky Dyje v oblasti zvané Chmelnice.

Penzion Dyje - ubytování Vranovská přehrada

Oslnovice-Chmelnice 42 67107 Vranovská přehrada, Telefon: 515 298 503, 723 521 770, 728 263 867 , milena.klimova@penziondyje.cz
Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže Vranov (cca 50 m od vody) v malebné části zvané „Chmelnice“ s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn.

Penzion Lesná - ubytování Lesná

Lesná 63 671 02 Šumná , Telefon: 604 278 477, penzionlesna@volny.cz
Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele.
Pro Vaše víkendové pobyty nebo rodinnou rekreaci nabízíme vkusně zařízený penzion situovaný v samém centru Národního parku Podyjí. V bezprostředním okolí penzionu je krásná a nedotčená příroda, kterou by jste těžko jinde hledali.

Penzion NOVA - ubytování Šumná

Chvalatice 57, 671 02 Šumná, Telefon: 515 221 383, 515 294 721, penzionnova@cknova.cz
Nově moderně zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost ubytování i ve čtyřlůžkových pokojích, připojení k WIFI v celém penzionu.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.