Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Chatová osada ERAT se nachází v rekreační oblastizvané Chmelnice, jedné z nejrásnějších anejromantičtějších částí Vranovské přehrady.
Chatová osada ERAT se nachází v rekreační oblastizvané Chmelnice, jedné z nejrásnějších anejromantičtějších částí Vranovské přehrady.

Chata Alžběta - ubytování v Podhradí nad Dyjí, u řeky Dyje

Podhradí nad Dyjí 3, 671 06 p.Šafov, Telefon: 737 354 623, 739 920 462, gomolajozef@seznam.cz
Chata Alžběta - je chata u řeky Dyje, nachází se v rekreačním letovisku Podhradí nad Dyjí.Obec se rozkládá v malebném údolí řeky Dyje, pod zříceninou hradu Frejštejn, na počátku vzdutí Vranovské přehrady.

Chata Lucka - ubytování Bítov - Horka

J.A.Komenského 266, 675 21 Okříšky, Telefon: 603 872 969, 728 112 394, vrtalpavel@seznam.cz
Chata Lucka se nachází v rekreační zóně zvané “Horka",pod obcí Bítov, v malebné Bítovské zátoce Vranovské přehrady.Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je výborná pro dětii neplavce.

Chata Suzan - ubytování Bítov - Horka

671 10 Bítov - Horka č.195, Telefon: 603 979 692, 731 483 743, znojmomorava@seznam.cz
Chata Suzan se nachází v Bítovské zátoce (zátoka Horka) pod obcí Bítov, u Vranovské přehrady.Chata je v blízkosti vody s výhledem do Bítovské zátoky (Horka) a na zříceninu Cornštejn.
Nově vybudovaný penzion v zahradním areálu Vám poskytne plný komfort. Nové apartmány situované do klidného prostředí zahradní části Vám poskytnou veškeré pohodlí a to dokonce ve dvou kategoriích-Classic a Lux.

Penzion U Burdů - ubytování Podhradí nad Dyjí

Podhradí nad Dyjí 83, 671 06 p. Šafov, Telefon: 731 558 699, penzionuburdu@seznam.cz
Penzion U Burdů se nalézá v malebné rekreační obci v údolí řeky Dyje, na začátku Vranovské přehrady. Penzion je situován pod zříceninou hradu Frejštejn.
Chata byla kompletně zrekonstruována v roce 2001. Dá se říci, že byla na původních základech znovu postavena. Nabízí kvalitní ubytování pro náročnější klienty, kteří ocení pobyt v objektu vyhrazeném jen pro ně samotné.

Chata Vyhlídka - ubytování Vranovská přehrada

č. 627, Lančovská zátoka, Vranovská přehrada, Telefon: 607 688 531, 
Chata Vyhlídka - podkroví:4 lůžka, možno 2 přistýlky, přízemí:1 pokoj, balkon, suterén:sprcha.Možný pobyt se zvířetem.
Rekreační chata se nachází v těsné blízkosti pláže v chatové oblasti Horka pod obcí Bítov, cca 3 km od středověkého hradu Bítov a asi 12 km od městečka Vranov se stejnojmenným zámkem.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.