Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Privát Bohemia - ubytování Šatov

Šatov 174, 671 22 Šatov, Telefon: +420 603 181 830, +420 603 111 552 , info@bohemia-privat.cz
Privát Bohemia nabízí přijemné kvalitní ubytování v rodinném prostředí s domácí kuchyní a vinným sklípkem po celý rok. Ubytování je k dispozici ve 2 - 5 lůžkových pokojích a apartmánech.
Nabízíme: 2 x dvoulůžkový pokoj, 2 x třílůžkový pokoj, 2 x čtyřlůžkový dvoupokojový. V jednom pokoji manželská postel ve druhém postele oddělené. Celkem 18 lůžek.

Penzion U Hrnčíře - rodinný penzion - ubytování Hnanice

Záhumenní 127, 669 02 Hnanice, Telefon: +420 608 535 842, info@penzionuhrncire.cz
Nově postavený rodinný penzion se nachází na okraji malé vinařské obce Hnanice, která je součástí Národního parku Podyjí. V naší velké zahradě, jež navazuje a je i součásti penzionu naleznete venkovní galerii keramiky a dvě hrnčířské dílny.

BabyHotel Karolínka - ubytování Vranov nad Dyjí

Náměstí 55, Vranov nad Dyjí , Telefon: 777 886 206, info@babyhotelvranov.cz
Babyhotel Karolínka se nachází přímo v centru Vranova nad Dyjí. Jedná se o ubytování rodinného typu s důrazem na individuální potřeby zákazníků a jejich dětí.

Penzion Výlet

Bítovská 366, Vranov nad Dyjí, Telefon: 731 402 745, magdalena.jirova@gmail.com
Penzion Výlet ve Vranově nad Dyjí je situován v blízkosti Vranovské přehrady (cca 10 minut chůze). Z penzionu je překrásný výled na Vranovský zámek, který oceňují i projíždějící hosté, kteří neváhají přizastavit a fotit si krásný pohled od penzionu.

Chata Emma - Vranovská přehrada

Jazovická zátoka 138, 671 06 Starý Petřín, Telefon: +420 775 940 498, email: chata-emma@centrum.cz
Chata Emma je udržovaná, plně vybavená, průběžně rekonstruovaná chata v klidné rekreační oblasti Jazovická zátoka / Farářka, u prvního jezera Vranovské přehrady od ústí řeky Dyje, v rakouském příhraničí. Chata je situovaná v lese, kousek od vody s pozvol
Vybavená chata v osadě u lesa v lokalitě Lančov (200m od Lančovsé zátoky Vranovské přehrady). K dispozici máte prostory na verandě, venkovní posezení s grilem Jamie Oliver, udírnu, ohniště, pískoviště pro děti i zatravěnou plochu (1000m²), kde se nachází

Rekreační areál chata Alenka - Štítary

Štítarský les 454, 671 02 Štítary, Telefon: +420601581856, chataalenka.vranov@seznam.cz
Rekreační areál Chata Alenka leží pouhých 200 m od Vranovské přehrady, v překrásné lokalitěŠtítarského lesa, v blízkosti Národního parku Podyjí. Chata nabízí ideální podmínky pro rodinnoudovolenou za velmi příznivé ceny!
Chata - letní byt - v blízkosti vody a písčitotravnaté pláže (300 m), u lesa v nádherné přírodě Jižní Moravy, s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn a na přehradu.

Penzion Port Bítov

Bítov 83, 671 10 Bítov, Telefon: +420 737 140 189, 
Penzion Port se nachází na kraji obce Bítov v krásném prostředí nedaleko Vranovské přehrady, respektive její Bítovské zátoky. Penzion je skvělým místem pro pasivní i aktivní relaxaci.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.