Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Pečlivě zrekonstruovaná a stylově vybavená chalupa v blízkosti „Národního parku PODYJÍ“ s možností koupání a rybaření v lokalitě Vranovská přehradě, Podhradí, Lančovská zátoka. Vranovská přehrada vzdálená od objektu necelých 8km.

Zelená chata - ubytování Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Telefon: 603 905 168, 604 293 247, 
Chata se nachází na břehu Vranovské přehrady, přímo u vody. U chaty je soukromé molo, které patří k chatě. Z terasy chaty je nádherný výhled na Vranovskou přehradu, k vybavení chaty patří loďka. Rybařit je možné přímo od chaty.
Chata se nachází v zalesněném prostoru nad Vranovskou přehradou v blízkosti hlavní pláže. Tam je soustředěna veškerá zábava (diskotéka, letní kino, vodní sporty atd.) a přitom poskytuje nerušený odpočinek.

Hnědá chata - ubytování Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Telefon: 603 905 168, 604 293 247, 
Chata je dřevěná, nachází se na břehu Vranovské přehrady v lokalitě Lančovská zátoka, voda v této zátoce je nejčistší z celé přehrady. Z chaty je nádherný výhled na vodu Lančovské zátoky. Parkování je možné přímo u chaty.

Chata Vranov nad Dyjí - ubytování Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Telefon: 728 085 993, 
Dřevěný patrový rekreační domek, plně vybavený, s větším ohraníčeným pozemkem, s možnosti venkovního posezení, grilem. Venkovní sprcha k dispozici. Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 7 osob v celkem 3 ložnicích.

Bílá chata - ubytování Vranov nad Dyjí

Lančovská zátoka, Vranov nad Dyjí, Telefon: 773 626 346, 
Chata stoji v Lančovské zátoce přímo u vody. Jedná se o novostavbu bohatě vybavenou, vhodnou pro rodinnou rekreaci. Příjezd autem je možný přímo k chatě, parkovani také v garáži.

Chata Duběnka - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská přehrada, Štítary, Telefon: 603 895 975, 739 558 488, monikavecerova.mb@seznam.cz
Nabízím levné ubytování v pěkné rekreační dvojchatě u Vranovské přehrady. Chata je rozdělena na dvě stejně zařízené části, každá s vlastním vchodem a možností ubytování osmi osob.

Rekreační chata GATEX - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská přehrada , Telefon: 605 297 838, 603 245 712, Monika.Mayerova@seznam.cz
Rekreační chata vranov - GATEX , se nachází v lese, v klidné oblasti Vranovské přehrady, hned u hlavního jezera ve vzdálenosti asi 150m od vody. V chatě jsou celkem 3pokoje - 4lůžkové a 1 pokoj 5ti lůžkový.

Chata Vranov-Štítary - ubytování Štítary

Štítary, Telefon: 602 550 774, 
Chata je dřevěná postavená v roce 1982 na pozemku s mírným svahem, který je v soukromém vlastnictví a patří k chatě. Obytná plocha je 80m2 a maximální kapacita je 8 lůžek (s povlečením).
Stylová chata v krásném lesním prostředí a zároveň bezprostřední blízkosti pláže Vranovské přehrady. Můžete zde klidně relaxovat a pokud se vám zachce společnosti, stačí seběhnout do nedalekých hospůdek či se jít vykoupat na pláž.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.