Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Statek Vranč - ubytování Bítov

Bítov 4, 671 07 Znojmo, Telefon: 605 845 684, kamilaklein@seznam.cz
Nabízíme ubytování rodinného typu nedaleko Vranovské přehrady, v rekreační oblasti Bítovska. Ubytování se nachází asi 1 km od obce Bítov, na příjezdové cestě ke stejnojmenému hradu.

Chata Oslavanka - ubytování Bítov

Bítov - Kopaninky, Telefon: 533 386 067, 606 782 192, jv.ruzicka@volny.cz
Chata s kapacitou 26 lůžek leží na klidném slunném místě 100 metrů od vody. Na pokoji kompletně vybavená kuchyňská linka s ledničkou, WC a sprcha společné. Parkování u chaty zdarma.

Hotel PREMIUM - ubytování Znojmo

Pražská 100, 669 02, Znojmo, Telefon: 515 224 595, recepce@premiumhotel.cz
Úroveň ubytování
Moderní hotel, otevřený v roce 2017 je vhodný pro firemní akce a pobyty pro rodiny s dětmi. Nabízí kvalitní wellness, školící prostory, moderně zařízené pokoje a skvělou gastronomii. Jedná se o ubytování vysoké kvality, která nemá ve Znojmě konkurenci.

Hotel Lahofer - ubytování Znojmo

Veselá 149/13, 669 02 Znojmo, Telefon: 515 220 323, hotel@lahofer.cz
Snažili jsme se při rekonstrukci domu jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století propojit kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého.

Hotel Dukla - ubytování Znojmo

Holandská 30, Znojmo 671 81, Telefon: 515 227 239, blazicek@hotel-dukla.cz
Úroveň ubytování
Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v moderním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují barevným televizorem a domácím telefonem.
Nabízíme k pronájmu rekreační chatu ve vyhledávané oblasti Bítov–Kopaninky. Chata se nachází asi 500m od obce a je zasazena do jižního svahu. V chatě je standardně k dispozici 6 lůžek ve 2 ložnicích a 2 rozkládací pohovky.

Chata Podhradí nad Dyjí - ubytování Podhradí nad Dyjí

Podhradí nad Dyjí, Telefon: 733 751 982, 
Chata se nachází v rekreační oblasti za obcí Podhradí nad Dyjí, v údolí řeky Dyje. Jedná se o turisticky zajímavou lokalitu pro rodinnou rekreaci, rybaření, lesní turistiku či cykloturistiku.

Chata nad splavem - ubytování Podhradí nad Dyjí

Podhradí nad Dyjí, Telefon: 739 324 398, 
Chata je umístěna v chatové osadě "Nad splavem". Z její terasy je nádherný výhled do údolí, kde se kroutí had řeky Dyje. Nad tím vším na protější stráni stojí zřícenina hradu Frenštejna. Klienti z této chaty mají volný přístup do areálu naší trojchaty.

Chata na louce - ubytování Lančov

Lančovská zátoka, Telefon: 732 826 492, 777 874 011, 
Chata na louce se nachází v Lančovské zátoce na Vranovské přehradě v katastrálním území Lančov v okrese Znojmo. Jde o novostavbu zděné chaty dokončenou na jaře roku 2012.Objekt leží v oploceném zatravnělém pozemku na louce.

Chata Tuluška - ubytování Lančov

Jazovická zátoka, Lančov, Telefon: 724 759 991, 724 759 992, 
Dřevěná chata pro 4(+2) osoby přímo u vody v Jazovické zátoce. V chatě jsou dvě ložnice. Obývací pokoj s krbem, sedací soupravou, stolkem, a TV se satelitem. Veranda s posezením.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.