Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Chata Fatymka - ubytování Bítov

Bítov - Kopaninky , Telefon: 723 693 455, mipli@seznam.cz
Chata Fatymka - se nachází v klidné chatové oblasti u Vranovské přehrady, v oblíbené rekreační lokalitě Bítov - Kopaninky. Chata stojí v lese, s možností dobrého příjezdu automobily až k chatě (zhruba 150 m od silnice).

Hotel Modrá Corona - ubytování Chmelnice

Oslnovice 181, Vranovská Přehrada - část zvaná Chmelnice, Telefon: 702 072 499, corona@atlas.cz
Úroveň ubytování
Rekreační středisko na břehu Vranovské přehrady v malebném místě zvaném Chmelnice vzniklo v roce 1952 jako podnikové rekreační středisko, které se postupem času změnilo na Hotel Modrá Corona (objekt bývalého Hotelu Modrá Laguna).

Rybářský srub - ubytování Lančov

Lančov, Telefon: 725 851 468, 
Srub s moderní koupelnou se sprch. koutem, WC. V obývacim pokoji, jsou krbová kamna, LCD TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, pračka, pultový mrazák).

Chata U Starého Čerta - ubytování Starý Petřín

Starý Petřín (Jazovická zátoka), Telefon: 777 274 664, 
Chata se nachází v lese v horní části Vranovské přehrady zvané Farářka(Jazovická zátoka) cca 150m od vody. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Chata Bítov-Horka 272 - ubytování Bítov-Horka

Bítov-Horka 272, Telefon: 777 255 787, 381 255 787, urban@refix.cz
Dřevěná chata na Vranovské přehradě v turistické lokalitě Bítov – Horka. Chata je zasazena do svahu v lese, v horní partii chatové osady, nedaleko od vyhlídky a restaurace Na špici.

Chata Bítov-Horka 273 - ubytování Bítov-Horka

Bítov-Horka 273, Telefon: 777 255 787, 381 255 787, urban@refix.cz
Zděná chata na Vranovské přehradě v turistické lokalitě Bítov – Horka. Chata je zasazena do svahu v lese, v horní partii chatové osady, nedaleko od vyhlídky a restaurace Na špici. Za chatou začíná les, vedle chaty příjemné posezení s ohništěm.
Velká prostorná dřevěná dvouchata na Vranovské přehradě, ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava je vzdálená od břehu přehrady a pláže na koupání 180m.
Chata se nachází v atraktivní lokalitě Vranovská přehrada - Chmelnice (Haťák). Umístění chaty v první řadě přímo u vody a pláže na exklusivním místě, vhodné pro rodiny s dětmi, rybolov celoročně.

Chata na Vranovské přehradě - ubytování Chmelnice

chatová osada Chmelnice č.p. 208, Telefon: 736 273 102, m.buda@seznam.cz
Chata se nachází v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže (50m od písečné pláže), v malebném údolí s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejlákavějších částí Vranovské přehrady.

Chatečka u rozdováděné veverky - ubytování Chmelnice

chatová osada Chmelnice, Telefon: 736 273 102, m.buda@seznam.cz
Chatečka pro 4-5 osob se nachází v klidném prostředí v chatové rekreační osadě Chmelnice jen 100 metrů od pláže Vranovské přehrady. V docházkové vzdálenosti 100m jsou restaurace, kde se konají pravidelně (asi 3x týdně) zábavy a večery s hudbou.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.