Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Nově otevřený penzion a hostinec rodinného typu s maximální kapacitou 26 míst (8 dvou až čtyřlůžkových pokojů – dle Vašeho přání a výběru) se nachází v prostředí NP Podyjí. Samozřejmou součástí pokojů je TV a minibar.
Úroveň ubytování
Hotel Club se nachází na malé obci Vranovská Ves.Leží na trase Praha – Znojmo - Vídeň, 20 km od státní hranice s Rakouskem.

Penzion Ranč 1/38 - ubytování Vranovská Ves

Hostěrádky 120, Vranovská Ves , Telefon: 515 258 501, 777 718 820, ranc1.38@email.cz
Ranč 1/38 se nachází asi 10km od Znojma přímo na hlavní silnici směr Wien-Jihlava-Praha. Nabízíme ubytování ve dvou,tří,čtyř a pěti lůžkových pokojích s možností přistýlky.
Chata má 2 apartmány pro 4 osoby s WC, sprchou a menším kuchyňským koutkem a terasou.
Nabízíme k pronájmu v oblasti Vranovské přehrady, v lokalitě Štítarský les nově zadaptovaný, zděný a klimatizovaný apartmán pro max. 8 osob, (70m2).V klidné části a blízkosti pláže, 70m od vody.

Penzion Přehrada - ubytování Vranov nad Dyjí

Havlíčkovo nábřeží, Vranov nad Dyjí , Telefon: 515 227 224, 515 228 164, 731 947 517 , recepce@penzionprehrada.cz
Úroveň ubytování
Rekreační zařízení Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska s možností parkování.

Chata Vranov - ubytování Štítary

Štítarský les 782, 671 02 Štítary , Telefon: 721 222 221, stolpa@kupujlevne.cz
Chata se nachází u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění.Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů.
V malé obci jménem Lubnice, přímo u řeky Želetavky se nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie.
Rekreační chata MODRÁ se nachází na břehu Vranovské přehrady, což umožňuje rodinnou rekreaci pro milovníky koupání, vodních sportů, houbaření i rybaření. Chata je položena přímo na hlavním jezeře vranovské nádrže.
Novostavba dřevěné chaty se nachází u Vranovské přehrady v Lančovské zátoce, v katastrálním území obce LANČOV, cca 100 metrů od vody. Dostavěna byla na začátku roku 2011.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.