Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Penzion INspira - ubytování Vranov nad Dyjí

Komenského stezka č.430, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 731 468 997, info@penzioninspira.cz
Penzion INspira se nachází ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.
Nově otevřený penzion a hostinec rodinného typu s maximální kapacitou 26 míst (8 dvou až čtyřlůžkových pokojů – dle Vašeho přání a výběru) se nachází v prostředí NP Podyjí. Samozřejmou součástí pokojů je TV a minibar.
Úroveň ubytování
Hotel Club se nachází na malé obci Vranovská Ves.Leží na trase Praha – Znojmo - Vídeň, 20 km od státní hranice s Rakouskem.

Penzion Ranč 1/38 - ubytování Vranovská Ves

Hostěrádky 120, Vranovská Ves , Telefon: 515 258 501, 777 718 820, ranc1.38@email.cz
Ranč 1/38 se nachází asi 10km od Znojma přímo na hlavní silnici směr Wien-Jihlava-Praha. Nabízíme ubytování ve dvou,tří,čtyř a pěti lůžkových pokojích s možností přistýlky.
Chata má 2 apartmány pro 4 osoby s WC, sprchou a menším kuchyňským koutkem a terasou.
Pěkný rekreační areál s možností sportovního vyžití. K dispozici hřiště, stůl na stolní tenis a další.
Nabízíme k pronájmu v oblasti Vranovské přehrady, v lokalitě Štítarský les nově zadaptovaný, zděný a klimatizovaný apartmán pro max. 8 osob, (70m2).V klidné části a blízkosti pláže, 70m od vody.

Penzion Přehrada - ubytování Vranov nad Dyjí

Havlíčkovo nábřeží, Vranov nad Dyjí , Telefon: 515 227 224, 515 228 164, 731 947 517 , recepce@penzionprehrada.cz
Úroveň ubytování
Rekreační zařízení Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska s možností parkování.

Chata Vranov - ubytování Štítary

Štítarský les 782, 671 02 Štítary , Telefon: 721 222 221, stolpa@kupujlevne.cz
Chata se nachází u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění.Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů.
V malé obci jménem Lubnice, přímo u řeky Želetavky se nachází zcela zrekonstruovaná chalupa, která nabízí příjemné ubytování pro všechny věkové kategorie.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.