Ubytování ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Úvodem si řekněme, že Vranovsko je díky značnému množství kulturních příležitostí a historických památek jedním z nejatraktivnějších míst pro dovolenou a rekreaci v České republice - hrady Znojmo, Bítov, Hardegg, zámek Vranov, zříceniny Cornštejn, Freštejn, Národní park Podyjí, kaňon řeky Dyje Vranov-Znojmo, unikátní vyhlídky jako Čížov, Ledové sluje a řada dalších a dominantní Vranovská přehrada s 30ti kilometry členité plochy jezera a jejího lesnatého okolí, s obnovenou lodní dopravou. Pokud se rozhodnete strávit své volné chvíle odpočinku právě na Vranovsku, nebudete litovat, také kvůli průměrně nejstálejším letním teplotám a sporadickým srážkám. Kraj ideální pro rekreaci, turistiku a cyklistiku. Od místa vašeho ubytování to máte jen skok do vinařského Šatovska, Lednicka, Pálavy, Dolního Rakouska, Vídně. Podmínkou je ovšem dobré ubytování právě na Vranovsku.

Tady je v současné době možností nepřeberně, ve všech úrovních ubytovacích kapacit. Ubytování Vranov nad Dyjí a ubytování Vranovská přehrada, ubytování Pláž Vranovské přehrady, ubytování Bítovsko, to už jsou dnes velmi oblíbené destinace se spokojenými zákazníky. Přijeďte a přesvědčíte se sami. Na našem webu postupně budujeme síť ubytovatelů na Vranovsku s kontakty a objednacími formuláři.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Úroveň ubytování
Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně.

Ubytování a stravování Hospoda U Švestků - ubytování Čížov

Markéta Chudová, Čížov 153, 671 02, Telefon: 515 291 045, 604 158 760, usvestku@volny.cz
Ubytování v nižších cenových relacích pro méně náročné turisty i cyklisty.Z každého koutu na vás zde dýchne příjemná rodinná atmosféra a domácí kuchyně vás dozajista nadchne.

Hotel Bermuda - ubytování Znojmo

Mariánské nám. 10 (kruhové náměstí), 669 02 Znojmo , Telefon: 515 223 869, info@hotelbermuda.cz
Úroveň ubytování
Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.
Je umístěn cca 12km od okresního města Znojma, směr Moravské Budějovice/Jihlava. Rybník v kempu je po rekonstrukci, je opět napuštěný a dá se využívat v rámci kempu ATC Mexiko Olbramkostel.
Rekreační středisko se nachází uprostřed krásné přírody na řece Želetavce, nedaleko od Vranovské přehrady.
Nachází se cca 350 m nad zátokou.Skladba:27/4lůž.se sprchou, WC, kuch.kout, vařič, lednička, nádobí. V přízemí obývací pokoj s televizí, v 1.patře 2/2lůž. ložnice, každý bungalov má vlastní terasu se zahr.nábytkem.
2x Srubová chata: 2x 2-lůžkový pokoj, 2x 3-lůžkový pokoj, 2x 5-lůžkový pokoj, společné sociální zařízení.
6x Chatka: 4-lůžkový pokoj, veranda, za poplatek chladnička.1x Chata: 5-lůžkový pokoj, veranda, za poplatek chladnička.
Ubytování na Vranovské přehradě v Lančovské zátoce. 4-lůžkové pokoje s kuchyňským koutem (celkem 24 míst), vlastní parkoviště, ráj rybářů, loďky a koupání (loďka pro každý pokoj), trasy pro pěší i cykloturistiku, lesy a houbaření, volejbalové hřiště.

Penzion INspira - ubytování Vranov nad Dyjí

Komenského stezka č.430, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 731 468 997, info@penzioninspira.cz
Penzion INspira se nachází ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.