Trojchata v Podhradí nad Dyjí - ubytování Podhradí nad Dyjí(CH26)

Telefon: 739 324 398, pokorny@okservice.cz


Trojchata v Podhradí nad Dyjí - exteriér TrojchatyTrojchata v Podhradí nad Dyjí - interiér samostatné chatyTrojchata v Podhradí nad Dyjí - vybavení pokojeTrojchata v Podhradí nad Dyjí - samostatná chataTrojchata v Podhradí nad Dyjí - zadní terasa s lehátkamaTrojchata v Podhradí nad Dyjí - zadní terasa, dětské hřištěTrojchata v Podhradí nad Dyjí - výhled na zámekTrojchata v Podhradí nad Dyjí - údolí DyjeTrojchata v Podhradí nad Dyjí - ubytovací pokoj TrojchatyTrojchata v Podhradí nad Dyjí - interiérový krbTrojchata v Podhradí nad Dyjí - kuchyně TrojchatyTrojchata v Podhradí nad Dyjí - krytý bazénTrojchata v Podhradí nad Dyjí - interiér TrojchatyTrojchata v Podhradí nad Dyjí - bazénTrojchata v Podhradí nad Dyjí - koupelna samostatné chaty
Turistický region:Vranovská přehrada

Nabízíme Vám ubytování v luxusně zařízených chatách, které se nacházejí pouhé 4 km od hranice s Rakouskem. Příjemné a čisté ubytování naleznete v naší trojchatě i v samostatné chatě umístěné na kopci s kouzelným výhledem do údolí řeky Dyje z terasy.

Všechny chaty mají dvě oddělené ložnice, obývací pokoj nebo sedací kout, kuchyň, koupelnu s WC a sprchovým koutem a samozřejmě tekoucí teplou a studenou vodou. Kromě toho jsou vybaveny barevnými televizory se satelitním příjmem, žehličkou, fénem apod. Součástí kuchyní jsou dvouplotnové elektrické vařiče, lednice, kávovary, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a veškeré potřebné nádobí. Vařit si tedy můžete přímo v chatě, ale v okolí je též několik restaurací.

V případě potřeby lze v chatách topit elektrickým topením nebo v krbových kamnech, která jistě přispějí k dotvoření útulné atmosféry. Jestliže se ani v době dovolené neobejdete bez spojení s okolním světem, je Vám bezplatně k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Máte tedy k dispozici veškerý komfort.

V areálu Trojchaty pro Vás máme:
krytý bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem. Narozdíl od solárního ohřevu tepelné čerpadlo vodu ohřívá nezávisle na tom, zda svítí slunce. Od května do konce září teplota vody v bazénu neklesne pod 25 °C, nejčastěji se teplota vody pohybuje v rozmezí 27 až 29 °C. Bazén se u našich hostů těší nebývalé oblibě.
Například v roce 2009 a 2010 nás několik rodin navštívilo v hlavní letní sezóně a poté ještě jednou v září nebo říjnu.

V areálu jsou k dispozici rovněž houpačky, kolotoč, ruské kuželky, ohniště na táborák, dva venkovní grily, dva stoly na stolní tenis, veslice, kanoe, horská kola (za poplatek) a velká travnatá plocha na další hry, např. badminton. Vše je již samozřejmě zahrnuto v ceně pobytu. V Podhradí jsou též dva moderní tenisové kurty. Ceny jsou symbolické (100,- Kč/kurt/hodinu) a vybavení lze zapůjčit.

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Trojchata v Podhradí nad Dyjí
Tel: +420 739 324 398  
Email: pokorny@okservice.cz
Web: www.okservice.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.