Rybářský srub - ubytování Lančov(RS04)

Lančov, Telefon: 725 851 468, 


Rybářský srub - kuchyňRybářský srub - ložniceRybářský srub - obývací pokojRybářský srub - schodištěRybářský srub - umyvadloRybářský srub - venkovní ohniště
Turistický region:Vranovská přehrada

Srub s moderní koupelnou se sprch. koutem, WC. V obývacim pokoji, jsou krbová kamna, LCD TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavěná trouba, sklokeramická varná deska, pračka, pultový mrazák).

Srub je vytápěn elektricky - přímotopy, navíc v sednici jsou krbová kamna u kterých při praskajícím hřejícím ohni a třeba se sklenkou vína jistě strávíte nádherné večery.... (Možnost zakoupení dřevěných briket do krbu na místě 60kč - 10kg na místě) Před srubem je příjemné posezení u ohniště s možností grilování.

Srub nabízí ubytování pro 7 osob v celkem 3 pokojích.

Ložnice a pokoje: V podkroví je ložnice s manželskou postelí televizorem a dvd přehrávačem, v dalším pokoji jsou dvě jednolůžkové postele(dětský pokoj), v třetím pokoji manželská postel pracovní stolek.... Povlečení není v ceně!!!!

Sociální zařízení: Sociální zařízení: Soc. zařízení je vkusně a účelně vybaveno. Nachazí se zde sprchový kout, umyvadlo s teplou i studenou vodou, WC. Voda je pitná!

Vytápění: Srub je vytápěn přímotopy, ale hlavním zdrojem tepla jsou litěná krbová kamna, ze kterých jde příjemné teplo. (Možnost zakoupení dřevěných briket do krbu na místě 60kč - 10kg)

Doprava, parkování: V obci Lančov se dáte na smněr Vratěnín, Jazovice, po 1km bude na pravé straně žlutá cedule Jazovická zátoka dáte se na pravo do pole. Po 2km dojedete na rozcestí dáte se do prava do zákazu vězdu a hned první odbočku v levo. Po 100 metrech jste na místě.....

Vybavení srubu
Restaurace je asi 15 min. plavby po vodě, nebo 5 min. autem. Houbaření v místě, cykloturistika, vinařský kraj. Pro rybáře loď na zavážení nástrah a návnad(stále prokrmovaná místa). Možnost zapůjčení vařiče na přípravu kukuřice (pro ryby). K dispozici gril, opalovací lehátka, klouzačka a houpačky pro děti. Po dohodě možnost zapůjčení ČTIŘKOLKY (10 Kč - 1Km+ benzín)

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Rybářský srub
Lančov
725 851 468
Web: www.e-chalupy.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.