Restaurant a penzion Rumburak - ubytování Bítov(P41)

Bítov 106, 671 10, Telefon: 775 697 907, info@restaurantrumburak.cz


Restaurant a penzion Rumburak - penzionRestaurant a penzion Rumburak - koupelna se sprchovým koutemRestaurant a penzion Rumburak - masážní křesloRestaurant a penzion Rumburak - kulečník, stolní fotbálekRestaurant a penzion Rumburak - krytý bazénRestaurant a penzion Rumburak - hydromasážní vířivkaRestaurant a penzion Rumburak - fitnessRestaurant a penzion Rumburak - fitness posilovnaRestaurant a penzion Rumburak - dvoulůžkový podkrovní pokojRestaurant a penzion Rumburak - dětské hřištěRestaurant a penzion Rumburak - čtyřlůžkový pokojRestaurant a penzion Rumburak - bowlingRestaurant a penzion Rumburak - bazénRestaurant a penzion Rumburak - tenisový kurtRestaurant a penzion Rumburak - ubytovací podkrovní pokoj
Turistický region:Vranovská přehrada

Restaurant a penzion Rumburak na Vranovské přehradě získal Certifikát Klasifikačního znaku Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky pro kategorii Penzion - třídu ***SUPERIOR.

Kapacita penzionu je i s přistýlkami 48 lůžek (42 lůžek + 6 přistýlek). Vybrat si můžete 2-lůžkový pokoj (11x), 3-lůžkový pokoj (4x) nebo 4-lůžkový pokoj (2x).

Všechny pokoje jsou nově zařízené a vybavené TV, Wi-Fi (zdarma) a WC se sprchou s výhledem na údolí Vranovské přehrady nebo na okolní lesy.

Pro ubytované hosty je zajištěno parkování v areálu, úschovna kol, vyhřívaný zastřešený bazén od května do konce září – zdarma.

Dále dvě restaurace (kuřácká a nekuřácká) s kapacitou 60 a 90 míst. Nabízí snídaně, obědy, večeře, polopenze, rauty, společenské akce, večírky, svatby, apod.

Sportovně – rekreační areál RUMBURAK včetně stejnojmenné 30ti metrové rozhledny je umístěn samostatně v klidném prostředí u příjezdové komunikace k hradu Bítov na Vranovské přehradě ve volné přírodě

Byl vybudován v letech 2008 – 2009 manželi Vladkou a Jaroslavem Pyskovými na místě, kde původně stávala dřevěná stodola se sklepením z 2. poloviny 19. století. Původní objekt patřil k hradu Bítov, stejně jako nedaleké hospodářské budovy v okolí zvaném Vraneč.
Areál Rumburak, stejně jako celá jižní Morava, nabízí návštěvníkům po celý rok široký okruh aktivit. Od návštěv historických památek v okolí Vranovské přehrady, sportovního vyžití až po relaxaci a ubytování v klidném prostředí penzionu Rumburak.

Hosté mohou využít širokou nabídku sportovních aktivit – 2 bowlingové dráhy, fitness, 1 tenisový kurt s umělým povrchem, 1 víceúčelové hřiště s umělým povrchem (tenis, fotbal, volejbal, nohejbal), kulečník nebo fotbálek.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Restaurant a penzion Rumburak
Bítov 106, 671 10
Pysková Vladka – jednatel
Tel.: +420 775 697 907
Email: info@restaurantrumburak.cz
Web: www.restaurantrumburak.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.