Restaurace Přehrada - restaurace a penzion na Vranovské přehradě(P27)

Na hrázi 1, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: +420 730 179 255, restauraceprehrada@seznam.cz


Restaurace Přehrada - apartmán Nad vodouRestaurace Přehrada - apartmán VěžičkaRestaurace Přehrada - čtyřlůžkový pokojRestaurace Přehrada - koupelna apartmánu Nad vodouRestaurace Přehrada - koupelna apartmánu VěžičkaRestaurace Přehrada - koupelna čtyřlůžkový pokojRestaurace Přehrada - pohled z apartmánu VěžičkaRestaurace Přehrada - terasa apartmánu Nad vodouRestaurace Přehrada - třílůžkový pokoj
Turistický region:Vranovská přehrada

Ubytování na hrázi vranovské přehrady. Ubytovat se můžete ve dvou dvojlůžkových pokojích (apartmán "Věžička" a apartmán "Nad vodou") a nebo ve 3 a 4 lůžkových pokojích (každý pokoj má vlastní koupelnu, Wifi internet, LCD televizi a ledničku). 

Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, doplněné novým nábytkem a vybavené LCD televizí, Wifi internetem a vlastní ledničkou. Každý pokoj má také vlastní sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout.

V podkroví se nachází luxusní ubytování - apartmán „Věžička“, který je vybaven vlastní koupelnou, LCD televizí, Wifi a lednicí. Díky své poloze poskytuje dostatek soukromí a nádherný výhled na hráz vranovské přehrady, na lodě Lodní dopravy Vranov, na vranovskou pláž a na hladinu jezera.

Nad hladinou jezera se pak nachází apartmán "Nad vodou", který je také vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout), lednicí, Wifi internetem a LCD televizí, ale má také vlastní terasu s posezením nad hladinou vranovské přehrady - s překrásným výhledem na jezero a pláž.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Restaurace Přehrada
Na hrázi 1
671 03 Vranov nad Dyjí
Tel.: +420 730 179 255
Email: http://rezervacevranov@centrum.cz
Web: www.restauraceprehrada.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.