Rekreační dům Podhradí - ubytování Podhradí nad Dyjí(CH28)

Telefon: 603 175 592, podhradi.rekreace@centrum.cz


Rekreační dům Podhradí - dům z levé stranyRekreační dům Podhradí - bazénRekreační dům Podhradí - interiérRekreační dům Podhradí - interiérový krbRekreační dům Podhradí - kuchyňRekreační dům Podhradí - kuchyňský kout
Turistický region:Vranovská přehrada

Nabízíme k pronájmu rekreační dům v okrajové části obce Podhradí nad Dyjí, která leží v rekreační oblasti Národního parku Podyjí na obou březích řeky Dyje (Jižní Morava, okres Znojmo).

Rekreační dům stojí na samostatném a částečně oploceném pozemku a v jeho okolí se nachází více rekreačních objektů. V suterénu domu je koupelna (sprchový kout, umyvadlo, pračka, bojler a WC) a garáž (kotel TP). V přízemí domu se hlavním vchodem vchází na chodbu (botník, věšáky), která je průchozí na samostatné WC, do místnosti, která je kuchyní (kuch. linka, lednice, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska + trouba, myčka), jídelnou (kulatý stůl se čtyřmi židlemi, krb) a v oddělené části též obývacím pokojem (sedací souprava, barevná TV, Hifi věž, skříň). V podkroví se nachází malá předložnice (dvoulůžko a úložné prostory) a ložnice (3 samostatná lůžka), skříňky. Nově je součástí výbavy klimatizace.

Vedle domu je zastřešený bazén s protiproudem a zatravněný prostor s posezením. Před objektem se nachází louka, za kterou protéká řeka Dyje, která nabízí ideální podmínky pro rybaření. Rozsáhlé lesy v okolí ocení milovníci houbaření.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Rekreační dům Podhradí
Naděžda Hájková, tel.: +420 603 175 592    
Email: podhradi.rekreace@centrum.cz
Web: podhradi.webpark.cz/

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.