Rekreační areál chata Alenka - Štítary(CH78)

Štítarský les 454, 671 02 Štítary, Telefon: +420601581856, chataalenka.vranov@seznam.cz


chata alenkajídelnakoupelny
Turistický region:Vranovská přehrada

Rekreační areál Chata Alenka leží pouhých 200 m od Vranovské přehrady, v překrásné lokalitě Štítarského lesa, v blízkosti Národního parku Podyjí. Chata nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou za velmi příznivé ceny!

V chatě je prostorná společenská místnost s televizí a kuchyňským koutem, hned vedle je menším dětem k dispozici dětská herna plná hraček. V areálu dále mohou naši klienti využít hřiště pro míčové hry, venkovní dětské hřiště s houpačkami, trampolínou, skluzavkou a stolní tenis. Pokud se rozhodnete ubytovat u nás, v Chatě Alenka na Vranovské přehradě, sázíte na příjemné prostředí a kvalitní služby za přijatelnou cenu.

Varianty ubytování:

Klientům nabízíme dvou- až čtyřlůžkové pokoje v přízemí budovy se společným, avšak nově zrekonstruovaným, pěkným a čistým sociálním zařízením.

Komfortnější variantou jsou dvou- až pětilůžkové pokoje v prvním patře, každý s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout).

Méně náročnějším klientům vyhovují dvoulůžkové chatky nebo čtyřlůžkové chatičky palandovky.

Aktivity v okolí:

Vranovská přehrada nabízí pěkné koupání od května do konce září a je rovněž rájem milovníků vodních sportů: půjčovna loděk, kánoí a kajaků se nachází jen 300 m od chaty. Okolí Vranovské přehrady je protkáno sítí velmi zajímavých a ne příliš náročných cykloturistických tras. Na těchto trasách se můžete zastavit u vyhledávaných turistických cílů jako je Státní zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, Muzeum motocyklů, malovaný vinný sklípek v Šatově, hrad Hardegg, pevnostní muzeum a mnoho dalších zajímavostí.
Jen 25 km od nás leží starobylé královské město Znojmo s historickými klenoty, jako je Rotunda sv. Kateřiny a p. Marie, Znojemský hrad, Znojemské podzemí, Jihomoravské muzeum a řadou krásných kostelů. Vranovsko má co nabídnout opravdu všem. Úchvatná příroda se tu snoubí s kulturním
bohatstvím umně vytvořeným před mnoha staletími. Voda, kvalitní cyklotrasy a množství turistických stezek nabízí mimořádné zážitky.


Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chata Alenka

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.