Penziony a apartmány ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí

Hotely, penziony, apartmány a privátní ubytování v bezprostředním okolí Vranovské přehrady, to je právě to, co doznalo radikální pozitivní změnu oproti časům předešlým. Není divu, rekreace na Vranovský Jadran se postupně vrací. Přispívá k tomu i obnovená Lodní plavba na Vranovské přehradě. Zájemcům o ubytování pro Vranovsko, Bítovsko, Uherčicko i pro chatové oblasti Chvalatická zátoka, zátoka Horka-Bítov, Kopaninky, Chmelnice i Podhradí nad Dyjí, nabídneme vyčerpávající přehled o ubytovacích a jiných možnostech a nabízíme přehledný formulář pro nezávaznou rezervaci.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Penziony Gaudeo - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská přehrada - pláž, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 774 869 840, 568 408 119, recepce@penzionygaudeo.cz
Penziony GAUDEO byly postaveny v letech 2007 až 2009 a nachází se přímo v areálu kempu Vranovská pláž - Vranovská přehrada. Celková kapacita penzionů GAUDEO je 88 lůžek ve třech budovách.

Penzion M - ubytování Vranovská pláž

Štítary 360 671 02 Štítary, Telefon: 731 466 739, 515 296 204, info@penzion-m.cz
Penzion M na Vranovské přehradě poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, sportovní aktivity či relaxaci. Náš penzion je také ideálním místem pro ubytování s dětmi, i s těmi nejmenšími.

Penzion Jezero - ubytování Vranovská přehrada

Štítarský les 445, 671 02 Šumná, Telefon: 736 154 141, info@penzionjezero.cz
Penzion Jezero se nachází cca 50m od vody u hlavního jezera Vranovské přehrady! Nabízíme ubytování v 2-4 lůžkových pokojích s možností přistýlky.

Rekreační zařízení a penzion Ráj - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská pláž - Štítarský les 501, Vranov nad Dyjí, Telefon: 777 242 030, miloslav.caska@genius.cz
Středisko se nachází v klidném prostředí Vranovské přehrady, která je ideálním místem pro ubytování a rekreaci těch, kteří touží po vodě, rybaření, klidu a přírodě. Středisko se nachází v blízkosti Vranovské pláže - je vzdáleno 70 m od údolní nádrže.

Restaurace Přehrada - restaurace a penzion na Vranovské přehradě

Na hrázi 1, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: +420 730 179 255, restauraceprehrada@seznam.cz
Ubytování na hrázi vranovské přehrady. Ubytovat se tedy můžete ve dvou dvojlůžkových pokojích (apartmán "Věžička" a apartmán "Nad vodou") a nebo ve 3 a 4 lůžkových pokojích (každý pokoj má vlastní koupelnu, Wifi internet, LCD televizi a ledničku).

Apartmány v soukromí U Kutinů - ubytování Štítary

Vlasta Kutinová, Štítary 197 , 671 02 okr. Znojmo, Telefon: 515 291 536, 607 843 348, kutinova.vlasta@seznam.cz
Úroveň ubytování
Apartmány v soukromí U Kutinů, nabízíme výběr ze dvou apartmánů. Apartmán 1 se nachází v rodinném domku čp.197 v poschodí se samostatným vchodem. se dvěma dvoulůžkovými pokoji a plně vybavenou kuchyňkou včetně nádobí.
Chatová osada ERAT se nachází v rekreační oblastizvané Chmelnice, jedné z nejrásnějších anejromantičtějších částí Vranovské přehrady.
Nově vybudovaný penzion v zahradním areálu Vám poskytne plný komfort. Nové apartmány situované do klidného prostředí zahradní části Vám poskytnou veškeré pohodlí a to dokonce ve dvou kategoriích-Classic a Lux.

Penzion U Burdů - ubytování Podhradí nad Dyjí

Podhradí nad Dyjí 83, 671 06 p. Šafov, Telefon: 731 558 699, penzionuburdu@seznam.cz
Penzion U Burdů se nalézá v malebné rekreační obci v údolí řeky Dyje, na začátku Vranovské přehrady. Penzion je situován pod zříceninou hradu Frejštejn.
V těsném sousedství chaty Vysočina je čtyřlůžkový apartmán s dvěma pokoji, s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením a prostornou terasou. Je samostatně přístupný od parkoviště a jeho provoz může být zcela nezávislý na hlavní budově.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.