Penzion Villa Ida - ubytování Vranov nad Dyjí(P06)

Bělidla 39, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: +420 774 705 421, info@villaidavranov.cz


Penzion Villa Ida - dvoulůžkový pokoj s dvěma postýlkamiPenzion Villa Ida - prostorná koupelna s vanou, wc a bidetemPenzion Villa Ida - posezení u kamenného stoluPenzion Villa Ida - posezení pod pergolouPenzion Villa Ida - pokoj se sedací soupravou a stolkemPenzion Villa Ida - pohled ze dvora na zámekPenzion Villa Ida - pohled od řekyPenzion Villa Ida - pohled na vilu z hladiny řekyPenzion Villa Ida - parkování ve dvořePenzion Villa Ida - dvůr za domemPenzion Villa Ida - dvoulůžkový pokoj s televizíPenzion Villa Ida - wc s umyvadlem
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion Villa Ida - nabízíme ubytování v nově zrekonstruované vile, kde poskytujeme dvou a třílůžkové pokoje nebo čtyřlůžkový apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou a koupelnou s WC. Celková kapacita ubytování je 15 osob. 

Penzion Villa Ida je situována v samém centru Vranova nad Dyjí v těsné blízkosti Vranovské přehrady a Národního parku Podyjí, v klidné, tiché uličce Bělidla, na břehu řeky Dyje. Na jejím protějším břehu se vypíná 83 m vysoká monumentální skála, která v každou denní i noční dobu působí mysticky. Na vrcholu je korunována nádhernou stavbou barokního zámku, který je právem nazýván perlou baroka. Posezení na zahradě pod touto skálou vyvolává ty nejromantičtější představy v každé duši. Není divu, že zaujalo i filmaře, kteří tento zámek vyhledávají ke svému natáčení (Nesmrtelná teta, Andělská tvář, XX....).

Villa Ida je nádherná secesní stavba z let 1907-1908, postavená pro paní Idu Janowski, od r. 1945 do r. 2004 patřila státu, kdy sloužila jako bytový dům.

Ubytování ve Vranově nad Dyjí: nabízíme pro Vás ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích nebo čtyřlůžkovém apartmánu. Celková kapacita ubytování je 15 osob. Ubytování se zvířetem - psi (menší plemena), po dohodě za cenu 150,- kč za noc.


CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Villa Ida
Bělidla 39
671 03 Vranov nad Dyjí
Tel.+420 774 705 421
Email: info@villaidavranov.cz
Web: www.villaidavranov.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.