Penzion U Marka - ubytování Čížov(P52)

Čížov 168, Horní Břečkov 671 02, okr. Znojmo, Telefon: 737 312 188, info@penzionumarka.cz


Penzion U Marka - bazénPenzion U Marka - dětské pískovištěPenzion U Marka - koupelna se sprchovým koutemPenzion U Marka - parkovištěPenzion U Marka - podkrovní kuchyňkaPenzion U Marka - podkrovní pokoj červenýPenzion U Marka - podkrovní ubytovací pokojPenzion U Marka - terasaPenzion U Marka - trampolína
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion „U Marka“ se nachází vlevo na vjezdu do obce Čížov, která leží na moravsko-rakouském pomezí (spojnice s rakouským Hardeggem). Čížov je výjimečný tím, že leží na hranicích Národního parku Podyjí, v dosahu všech nejatraktivnějších lokalit regionu.

Obec není průjezdná pro motorová vozidla (s výjimkou ubytovaných), takže je oázou klidu. Pěšky lze dosáhnout nedaleké vyhlídky na rakouský Hardegg, nebo sejít přímo do tohoto nejmenšího rakouského městečka, s jeho pohádkovým hradem. Turisté po pašerácké stezce snadno dosáhnou Ledových slují nad Vranovem nad Dyjí, dalšího jedinečného přírodního útvaru. Ostatní zajímavosti v okolí jsou přístupné autem.

V blízkosti se nachází hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada, zříceniny Corštejn a Frejštejn a nejstarší moravské město Znojmo se svými neobyčejnými středověkými pamětihodnostmi, zejména Rotundou sv. Kateřiny a rozsáhlým historickým vícepatrovým městským podzemím se skalním Jezuitským vodovodem. I v širším okruhu jsou na výběr zajímavosti jako jsou zámek a nejstarší středoevropská přehrada v Jevišovicích, Muchova Slovanská epopej na zámku v Moravském Krumlově, outletové nákupní centrum Freeport Hatě a další.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion U Marka
Čížov 168
Horní Břečkov 671 02, okr. Znojmo
Marie Kasalová
Mobil: +420 737 312 188     
Email: info@penzionumarka.cz
Web: www.penzionumarka.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.