Penzion U Jany - ubytování Vranov nad Dyjí(P20)

Jaroslav Bloudíček, Zadní Hamry 136, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 603 515 411, 603 178 911, ubytujteseujany@seznam.cz


Penzion U Jany - bazénPenzion U Jany - čtyřlůžkový pokoj v podkrovíPenzion U Jany - kuchyň v přízemí Penzion U Jany - třílůžkový pokoj v podkrovíPenzion U Jany - ubytovací pokoj v přízemí dvě lůžkaPenzion U Jany - ubytovací pokoj v přízemí
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion U Jany se nachází ve Vranově nad Dyjí. Národní park Podyjí, ležící mezi Vranovem a Znojmem, je ideálním místem pro rodinné výlety a poznávání přírody. 

Ubytovat se můžete v bytě v přízemí s výhledem na zahradu a řeku, který má dva pokoje. V prvním je manželská postel, druhý pokoj má tří lůžka. Byt je vybaven dvd přehrávačem, mikrovlnou troubou, má vlastní koupelnu s vanou, sociální zařízení a kuchyň.

Další dva útulné pokoje jsou v horní, podkrovní časti domu. Jeden čtyřlůžkový a jeden třílůžkový, oba s možností přistýlky na nafukovacích lehátkách. Je zde nová koupelna se sprchovým koutem, nové sociální zařízení, kuchyňka s lednicí, vařičem, varnou konvicí a mikrovlnou troubou.

Na pozemku je udržovaný trávník s místem pro hraní badmintonu, stolem pro stolní tenis, zahradním posezením se slunečníkem, ohništěm, pískovištěm   a bazénem. K dispozici je i loďka. Vozidla si můžete zaparkovat na oploceném pozemku přímo u domu. Kola lze uschovat uvnitř penzionu. Volný přístup k bezdrátovému internetu.

Po zakoupení povolenky je zde možnost rybaření přímo ze zahrady na řece Dyji. Na náměstí je pak samoobsluha i s drogistickým zbožím.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion U Jany
Jaroslav Bloudíček
671 03 Vranov nad Dyjí
Zadní Hamry 136 
Mobil: 603 178 911, 603 515 411
Email: ubytujteseujany@seznam.cz
Web: ubytujteseujany.sweb.cz


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.