Penzion U Hrnčíře - rodinný penzion - ubytování Hnanice(PUH)

Záhumenní 127, 669 02 Hnanice, Telefon: +420 608 535 842, info@penzionuhrncire.cz


Penzion U Hrnčíře - skříňPenzion U Hrnčíře - wcPenzion U Hrnčíře - umyvadloPenzion U Hrnčíře - sedačkaPenzion U Hrnčíře - posezení v hrnčířské dílněPenzion U Hrnčíře - ložnicePenzion U Hrnčíře - kuchyňský koutPenzion U Hrnčíře - jídelní stůl Penzion U Hrnčíře - zahradaPenzion U Hrnčíře - příchod k hrnčířské dílně Penzion U Hrnčíře - hrnčířská dílna Penzion U Hrnčíře - socha
Turistický region:Vranovská přehrada

Nově postavený rodinný penzion se nachází na okraji malé vinařské obce Hnanice, která je součástí Národního parku Podyjí. V naší velké zahradě, jež navazuje a je i součásti penzionu naleznete venkovní galerii keramiky a dvě hrnčířské dílny.

Nabízíme pro vás levné a přesto kvalitní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s pohodlnými přistýlkami se sociálním zařízením, ledničkou, wifi připojením a trezorem.

V penzionu je pro vás k dispozici vybavená kuchyně s jídelnou, majitelé zajišťují snídaně. Parkování aut je v uzamykatelném areálu.

Součástí areálu je i hrnčířská dílna, kterou majitel začal stavět v roce 2005, samotnou tvorbu keramiky v této dílně zahájil v roce 2007. V průběhu několika následujících let došlo k potřebě rozšíření zázemí , a proto v roce 2011 majitel postavil venkovní  – letní hrnčírnu. V této hrnčírně je hrnčíř během své práce blíže k přírodě, což se odráží v samotné keramické tvorbě.

Příjemná návštěva s výkladem nebo možností hrnčířského kurzu je neodmyslitelnou součástí ubytování v našem penzionu. Samotnou tvorbu keramiky lze sledovat i pohodlně z terasy penzionu - v dohledové vzdálenosti. Majitel a hrnčíř Štěpán Maixner může provést i zábavný kurz přímo na terase penzionu.

Keramické kurzy

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion U Hrnčíře
Penzion U Hrnčíře
Eva Blahůšková
Záhumenní 127
669 02  Hnanice
Tel.: 608 535 842
Email: info@penzionuhrncire.cz
Web: www.penzionuhrncire.cz


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.