Penzion Relax - ubytování Vranov nad Dyjí(P17)

Přední Hamry 243, 671 03 , Telefon: 607 758 045, relax@vranovnaddyji.cz


Penzion Relax - vilka apartmá č. 1 kuchyňPenzion Relax - vilka studio č. 4 koupelnaPenzion Relax - vilka studio č. 2Penzion Relax - vilka studio č. 2 koupelnaPenzion Relax - vilka apartmá č. 5Penzion Relax - vilka apartmá č. 5 kuchyňPenzion Relax - vilka apartmá č. 3Penzion Relax - vilka apartmá č. 3 kuchyňPenzion Relax - zahradní objektPenzion Relax - vilka apartmá č. 1Penzion Relax - vilka apartmá č. 1Penzion Relax - vilka studio č. 4
Turistický region:Vranovská přehrada

Rodinný penzion Relax - ubytování ve Vranově nad Dyjí. Pohodová letní dovolená nejen pro rodiny s dětmi, relaxace v mimosezónním období, víkendové pobyty pro dva, ubytování pro skupiny i zájezdy.

Penzion Relax leží přímo ve Vranově nad Dyjí, to je v centru rekreační oblasti Vranovska. Nachází se v klidové oblasti obce, v romantickém údolí u řeky Dyje pod Vranovským zámkem. Okolo pensionu prochází cyklotrasa a turistické trasy vedoucí do NP Podyjí.

Všechna 2 až 5-ti lůžková studia a apartmány Penzionu Relax (viz. fotogalerie penzionu) mají standardní vybavení (vlastní kuchyňka, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sprcha, WC). Pokoje typu STANDARD PLUS mají navíc TV+SAT, balkón(y) a větší vybavení kuchyně (topinkovač, kávovar...). 2 pokoje jsou bezbariérové a mohou je využívat i vozíčkáři.

Apartmá a studia penzionu jsou umístěna ve dvou sousedních budovách (ve vilce a zahradním objektu). Obě budovy pensionu obklopuje prostorná zahrada.

Rodinná rekreace, víkendové pobyty pro dva, rybaření, turistika, cykloturistika, odpočinkové pobyty seniorů, školní výlety, školení menších kolektivů ap. - to vše Vám nabízí rodinný Penzion Relax a Vranov nad Dyjí.

CENÍK 

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Relax
Přední Hamry 243, 671 03 
Tel.:  (+420) 607 758 045
Email: relax@vranovnaddyji.cz
Web: www.relax.vranovnaddyji.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.