Penzion Koruna - ubytování Znojmo(P60)

HAVRANÍKY 34, 669 02 Znojmo, Telefon: 775 642 704 , info@cyklopenzionkoruna.cz


Penzion Koruna - čtyřlůžková prostorná ložnicePenzion Koruna - interiér restauracePenzion Koruna - budova restauracePenzion Koruna - vybavená kuchyňPenzion Koruna - vchod do penzionuPenzion Koruna - ubytovací pokoj s televizíPenzion Koruna - terasaPenzion Koruna - prostorný ubytovací pokojPenzion Koruna Penzion Koruna - kuchyňský koutPenzion Koruna - jednolůžkový ubytovací pokojPenzion Koruna - exteriér penzionuPenzion Koruna - dvoulůžkový ubytovací pokoj s televizíPenzion Koruna - dva venkovní grily s posezenímPenzion Koruna - exteriér restaurace
Turistický region:Vranovská přehrada

Nachází se na hranici národního parku Podyjí v krásné obci Havraníky. Havraníky jsou od Znojma vzdáleny 5 km, od hraničního přechodu s Rakouskem 4 km. Svou polohou a umístěním jsme při ubytování národní park podyjí velmi ideálním místem pro cykloturisty, ale i pro rodiny s dětmi či jen pro firemní ubytování party vašich pracovníků. 

Ubytování nabízíme ve třech budovách a to:

Budova penzion Koruna

  • nově zrekonstruovaná budova skládající se z přízemí a podkroví, nabízí ubytování pro 16 osob v šesti pokojích se sociálním zařízením v cenách od 300,-Kč/osoba/noc. UBYTOVÁNÍ v této budově doporučujeme pro větší skupiny osob.

Budova penzion Maria

  • nově zrekonstruovaná budova skládající se ze suterénu, zvýšeného přízemí a prvního patra, nabízí ubytování pro 22 osob v devíti pokojích se sociálním zařízením v cenách od 300,-Kč/osoba/noc, hosté mají k dispozici jídelní kout. UBYTOVÁNÍ v této budově doporučujeme pro větší skupiny osob.

Budova penzion Valerie „De Luxe“

  • nově postavená budova, která je v provozu od 1.7.2010 se skládá z přízemí a prvního patra, nabízí ubytování pro 24 osob v osmi komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením v cenách od 475,-Kč/osoba/noc.

V rozlehlé zahradě za budovami penzionů je pro ubytované hosty k dispozici posezení se dvěma zahradními grily a lehátka na odpočívání. Součástí všech budov našeho penzionu je i úschovna kol a vlastní parkoviště. Snídaně podáváme v naší restauraci v době 8:30 – 10:00 a je nutné tyto objednat v den příjezdu.

Dále nabízíme celodenně otevřenou restauraci s nádhernou letní zahrádkou, součástí restaurace je i BEAUTY CENTRUM, kde dámy nebo i pánové mohou podstoupit jak kadeřnickou tak kosmetickou proceduru, či se nechat namasírovat od zkušených masérů. V nabídce máme spoustu druhů a způsobů masáží, dále je zde pedikúra a manikúra.

CENÍK
 
 


Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Koruna
Havraníky 34
669 02  Znojmo
Tel.: 775 642 704
Email: info@cyklopenzionkoruna.cz
Web: www.cyklopenzionkoruna.cz

 

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.