Penzion Kormorán - ubytování Vranov nad Dyjí(P08)

Havlíčkovo nábřeží 410, 671 03 Vranov nad Dyjí, Telefon: 774 515 296, kirsch@penzionkormoran.cz


Penzion Kormorán - dětské hřištěPenzion Kormorán - parkoviště před penzionemPenzion Kormorán - podkrovní dvoulůžkový pokoj a sociální zařízeníPenzion Kormorán - podkrovní pokoj, dvě lůžkaPenzion Kormorán - podkrovní pokoj, dvě lůžka, ledničkaPenzion Kormorán - pohled na penzion od řeky
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion Kormorán se nachází ve Vranov nad Dyjí v intímním prostředí v uzavřeném areálu na břehu řeky Dyje.V okolí Vranova nad Dyjí se nacházi několik hradů a zámků. Z toho nejznámější je Vranovský zámek.

Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 42 lůžek, všechny pokoje mají sprchu a WC.Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek a v apartmánu s kapacitou 2-5 lůžek. Penzion má společenskou místnost s TV, kde se nabízíme snídane a občerstvení,parkoviště,úschovna kol.

Penzion Kormorán nabízí výborné možnosti aktívné dovolené. Vranov nad Dyjí se nachází v krásné přírodě Národního parku Podyjí a v jeho okolí je celá řada historických památek. Na svoje si přijdou i milovníci vodních sportů, protože se penzion Kormorán nachází v blízkosti Vranovské přehrady. Nedaleko se nachází koupalište v Znojmne a Unanove. Penzion obklopují velké travnaté plochy na břehu řeky Dyje, vhodné na míčové hry, odpočinek, ohniště, grilování. Našim hostům nabízíme i možnost rybolovu a různých sportovních aktivit.Na zámek a přehradu jezdi vláček.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Kormorán
Havlíčkovo nábřeží 410 
671 03 Vranov nad Dyjí  
Mobil. 774 515 296       
Email: kirsch@penzionkormoran.cz
Web: www.penzionkormoran.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.