Penzion Jelen - ubytování Vranov nad Dyjí(P14)

Zámecká 250, 671 03 Vranov nad Dyjí , Telefon: 724 774 774, jelen@vranov.com


Penzion Jelen - apartma Art Deco jídelnaPenzion Jelen - zámecké apartma ložnice 2Penzion Jelen - zámecké apartma ložnicePenzion Jelen - zámecké apartma jídelnaPenzion Jelen - zahradaPenzion Jelen - halaPenzion Jelen - hala a schodištěPenzion Jelen - apartma Retro obývací pokojPenzion Jelen - apartma Retro - ložnicePenzion Jelen - apartma Nostalgie kuchyňkaPenzion Jelen - apartma Nostalige ložnicePenzion Jelen - apartma Nostalgie jídelní stůl a průhled do ložnicePenzion Jelen - apartma Art Deco ložnicePenzion Jelen - apartma Art Deco jídelna a sedací soupravaPenzion Jelen - zámecké apartma obyvák
Turistický region:Vranovská přehrada

Penzion Jelen je komfortní ubytování v apartmánech s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí a je to výborná výchozí poloha pro Vaše výlety za jedinečnou přírodou NP Podyjí – Thayatal a zajímavými místy v okolí Vranova.
Na dosah je i Vranovská přehrada. Ubytování přátelské k dětem doplňuje prostorná zahrada a komorní rodinná atmosféra.
Vranov nad Dyjí i Penzion mají co nabídnout v každém ročním období. Na jaře a na podzim je tu pro Vás pohodový relax i nostalgická romantika, v létě příjemná rodinná dovolená s dětmi, v zimě klid a nádherná zimní příroda.

Ubytovací zařízení, které jako první na Moravě získalo v roce 2007 ekoznačku EU, najdete v bezprostřední blízkosti NP Podyjí. Služby šetrné k životnímu prostředí tu již pátým rokem provozuje vranovský Penzion Jelen. A co si tedy pod tímto označením můžete představit?
Ke komfortnímu ubytování dnes samozřejmě patří teplá sprcha, televizní přijímač ve Vašem pokoji nebo třeba noční osvětlení zahradní pěšinky při Vašem návratu z večerní procházky. Nemusí to ale zároveň znamenat, že voda, kapající  z kohoutku ve Vaší koupelně, bude mizet rovnou v kanalizaci, nebo že na zahradě se bude svítit celou noc. Snažíme se vše skloubit tak, abychom při zachování co nejvyšší úrovně poskytovaných služeb rozumně korigovali spotřebu elektrické energie, tepla, vody či pracích a čisticích  prostředků.
Používáme energeticky úsporné žárovky i spotřebiče, časové spínače osvětlení, regulátory topení, kvalitní pákové a termostatické baterie, úsporné splachování WC, šetrné čisticí prostředky, recyklovaný papír. Důsledně třídíme odpad. Jednoduše řečeno, snažíme se nezatěžovat svou činností životní prostředí více, než je nezbytně nutné. O určitou součinnost v tomto smyslu si zároveň dovolujeme požádat i Vás, naše potenciální hosty. "Na oplátku" pro Vás máme připraveno nejen příjemné ubytování, ale i detailní informace o Národním parku Podyjí a řadu tipů pro Vaše výlety do okolí Vranova. Rádi Vám doporučíme vhodné cyklotrasy a turistické stezky, máme k dispozici aktuální specializované cyklomapy i turistické mapy regionu a samozřejmě Vám rádi půjčíme i kola.   


CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Penzion Jelen
Zámecká 250, 671 03 Vranov nad Dyjí
Tel.: (+420) 724 774 774      
Email: jelen@vranov.com 
Web: www.vranov.com

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.