Ostatní sporty a rekreace

Na Vranovské přehradě jsou podmínky i k provozování dalších sportovních aktivit. Volejbalisté v celé ČR dobře znají populární turnaj nejlepších týmů, které se pravidelně schází na akci Vranovské léto. Řada ubytovatelů nabízí upravená hřiště pro volejbal, nohejbal a zájemce tu najde i řada velmi dobře udržovaných tenisových kurtů. Odvážnějším se nabízí instruktoři s bungee jumpingem, pro turisty a cyklisty je tady řada akraktivních cílů v celé oblasti Vranovsko a Znojemsko. Mezi nimi vyniká neuvěřitelný Dyjský kaňon, který nečekaně nabízí pohledy až do stometrové hloubky řeky Dyje.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Projížďky na koních - pronájem koní Hnánice

Sklepní 107, 669 02 Hnánice, Telefon: 606 767 786, hnanice@osadahavranu.cz
Již od roku 1999 nabízíme našich návštěvníkům projížďky na koních nebo pronájem koní.
Úroveň ubytování
Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava), a je dobře dostupný z Prahy, Brna i Vídně.

Relaxační centrum Hotel Club - Vranovská Ves

Vranovská Ves 38, 671 51, Telefon: 515 258 538, hotelclub@iol.cz
V areálu hotelu je krytý bazén a sauna ve stylu římských lázní.Bazén má rozměry 12 x 5 m, hloubkou vody 1,2 m.Teplota vody se pohybuje do 28 stupňů C. Vhodný je i pro malé děti. Ale i plavci si přijdou na své.

1.České muzeum motocyklů - Lesná

Lesná 13, 671 02 Lesná, Telefon: 515 291 077, 602 745 458, holcmann@veteransalon.cz, holcmann@volny.cz
Unikátní výstavní a rekreační areál vzniklý postupným spojením třech sousedních usedlostí. Expozice asi 150ks historických motocyklů a automobilů.

Akim CZ - Paintball Znojmo

Znojmo - Oblekovice, Telefon: 724 724 162, info@akimcz.cz
Nabízíme půjčovnu paintballového vybavení, vlastní paintballové hřiště, zázemí pro pořádání větších akcí, turnajů, plnění paintballových lahví (vzduch, CO2), prodej kuliček, možnost využití k soukromým i firemním akcím.

Čtyřkolky - Znojmo

Znojmo - Oblekovice, Telefon: 724 724 162, info@akimcz.cz
Nabízíme Vám možnost zapůjčení čtyřkolky pro jízdu cestami, necestami. Poskytneme stroj na Vámi pořádané firemní akce i několikadenní výlety za dobrodružstvím s přáteli, předplaťte jízdu jako dárek k narozeninám nebo jiné slavnostní události.

Střelnice - Znojmo

Znojmo - Oblekovice, Telefon: 724 724 162, info@akimcz.cz
Nabízíme možnost využití vnitřních i venkovních prostor k různým společenským soukromým i firemním akcím. (večírky, oslavy, školení, prezentace atd. - kapacita až sto míst). Pořádání střeleckých i nestřeleckých akcí.

Lanový park Vranov

Vranovská pláž, Telefon: 604 859 434, 736 670 512, info@bakchusaktivity.cz
Lanový park v korunách stromů se nachází na hlavní pláži Vranovské přehrady v areálu kempu Vranovská pláž. Ve výšce 4-9 metrů nad zemí můžete ve dvou okruzích zdolat celkem 17 překážek se čtyřmi lanovkami.
Vhodný pro děti do váhy 70 kg.
Přijďte se podívat do Návštěvnického centra Vodní elektrárny Vranov nad Dyjí.

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.