Závod horských kol VZP CUP 2017 ve středu 17.5.2017

Ve středu 17.5. 2017 se bude konat první závod v sérii závodu horských kol VZP CUP 2017 ve Znojmě. Jedná se o třetí sportovní akci této série závodů. Závodit budou dvě kategorie žáků I a II, kadeti, ale i malé děti v kategorii ve věku do 4 let a děti 4 - 9 let.


Nejmladší účastníci, v kategorii do čtyř let, budou závodit na odrážedlech na prostoru s asfaltem za tribunou. Závod malých dětí v kategorii 4 - 9 let proběhne u restaurace DIANA. Prezentace závodníků bude probíhat od 15,30 u altánku. Start začne nejmladšími dětmi v 16,00 a dále budou pokračovat jednotlivé starty.

Startovné pro jednotlivé kategorie je 20 Kč, pro celou sérii je 50 Kč. Věcné ceny pro výherce jednotlivých kategorií, ale i celé série budou od partnerů a sponzorů akce - VZP ČR, Cyklo Klub Kučera Znojmo a Pomota Těšenice, který bude hlídat Váš pitný režim díky ochutnávce moštů.

Další, již čtvrtá akce série sportovních akcí závodu horských kol, se uskutečnív neděli 28. 5 . 2017. Více informací o jednotlivých akcích naleznete na stránkách pořadatele www.cykloklubkucera.cz


VZP CUP

Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.