Vyražte v květnu na kolo

cyklovýletyDlouho jsme čekali na nádherné jarní počasí, tak využijte příjemných teplot a sluníčka a vydejte se na cyklovýlet. Hned několik tipů na cykloakce Vám přináší Cyklo Klub Kučera Znojmo.

Výlety jsou přizpůsobeny opravdu všem. Vezměte děti, kamarády nebo se jeďte sami. Cyklo Klub Kučera Znojmo Vám přináší hned několik májových tipů, kde se nudit rozhodně nebudete.
 
1.5. Májová vyjížďka

Sraz od 9 - 9,30 na cyklostezce na Komenského nám. ve Znojmě. Pro účastníky jsou připraveny 3 trasy různých obtížností. Pro nejmenší budete moci půjčit trojkolku, koloběžku nebo šlapací káru. Doprovodný i následný program zajištěn.

 
5.5. Voda a lidé - Partneři pro život

Za podpory společnosti Vodárenská akciová společnost a.s. a Cyklo Klub Kučera Znojmo se budete moci těšit na cyklo-poznávací akci, která představí technologie pro úpravu vody. Pro tyto zájemce je sraz již v 8:30 před budovou na ulici Kotkova 20. Pro ostatní, kteří mají zájem pouze o cyklovýlet je sraz na stejném místě v 9,15. Nejen děti se mohou těšit na doprovodný program plný kvízů, cen, občerstvení a poznání nových informací v oblasti distribuce pitné vody.
 
6.5. Dětský dopravní den

Znojemský VZP CUP 2018 se bude konat na dětském dopravním hřišti na konci ulice Marie Kudeříkové. V doprovodném programu se můžete těšit na prezentaci složek Městské police, Policie ČR, hasičského záchranného sboru nebo Zdravotnické záchranné služby JMK stanice Znojmo. V programu jsou soutěže pro děti a kontrola stavu jejich jízdního kola (modrý stan Cyklo Klub Kučera Znojmo), odměny BESIP nebo VZP, který je hlavním partnerem akce, ale i možnost jízdy na dopravním hřišti, vyzkoušení si znalosti dopravních značek, a první pomoci a mnoho dalšího. Začátek akce je v 9,00 a předpokládaný konec okolo 12. hodiny.
 
8.5. Májová vyjížďka po vinařských stezkách.

Nadšenci ckloturistiky ocení program na cyklotrase Moravská a Znojemská vinařská stezka. Sraz je v úterý v 9,00 na místě u Nové Lékárny ve Znojmě na Komenském nám.. Doprovodný program je v Moravském sklípku - vinařská stodola v Šatově.

Bližší info k jednotlivým akcím získáte přímo na stránkách Cyklo Klub Kučera Znojmo.
 

Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.