Report z prvního MČR v paddleboardingu

Přinášíme Vám shrnutí minulého víkendu, kdy se na Vranovské přehradě konalo první MČR v paddleboardingu hned v několika kategoriích. Celkem se do závodu přihlásilo 76 závodníků, kteří se spolu utkali v disciplínách pod záštitou České Federace Stand Up Paddle.

V technickém závodě (okolo bójek) si pro nejcennější příčku dojel Tomáš Vaněček (BUDESPORT ČB), druhý byl David Raab (NSP CZ) a třetí Ondřej Petrák (TJ Prazdroj Plzeň). V ženské kategorii zvítězila Lucie Fialová (NSP CZ). Druhá byla Kateřina Kuchyňková (Kiboko) a třetí Markéta Dubská (KVS Tambo Team), která se zároveň stala mistryní pro kategorii nafukovacích plováků v ženské kategorii.

Na nafukovacích plovácích zvítězil těsně Aleš Kuchyňka (Kiboko). Na druhou příčku dosáhl Dan Dokoupil a na třetí Tomáš Hrůza (oba Magna S.U.P. Nymburk).

Kategorii long distance (12 km) byla zahájena u zátoky pod Bítovem. Pro titul si dojel Tomáš Vaněček, druhý byl Martin Novák (SK Vltava Český Krumlov) a třetí Jaroslav Soukup (S4).  Na nafukovacím paddleboardu zvítězil Aleš Kuchyňka, který tak získal druhý titul. Druhý dojel Michal Budík (Kiboko) a třetí Filip Kyral. V ženské kategorii zazářila Lucie Fialová. Druhá dojela Kateřina Kuchyňková a třetí Eva Berekalli.

Na další závod se můžete těšit v říjnu. Proběhne v rámci Krumlovského vodáckého maratonu, který je zároveň závodem zařazeným do světové série The Regional Paddle league.

start
spolecna mcr paddlebaordpaddleboard mcr

Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.