Podívejte se na výletní tipy na následující dny

Podívejte se na výletní tipy na následující dny

27.2.2019 v 17,30 - Dům uměni ve Znojmě
Autorské čtení z knihy Až na krev od Jindry Novotného. V rámci akce proběhne i autogramiáda, při které si můžete s autorek prohodit pár slov při skleničce vína nebo piva.

1.3.2019 Dům umění
V pátek otevřeme výstavu obrazů znojemského výtvarníka Vladimíra Šťastného. Výstava - Znojmo a okolí, bude k prostorách k nahlédnutí až do 7.dubna. Více o akci zde.

16.-17.3.2019
O víkendu můžete v rámci akce Rockování můžete navštívit Vinyl burzu, kde si budete moci zakoupit, vyměnit nebo prodat nosiče, časopisy a vše ostatní s hudební tematikou.

1.2. - 17.3. 2019 Dům umění
Česká stavebnice SEVA® si v akci „Svět kostiček“ pro Vás připravila nejen expozici, ale i hrací zónu. Velkým lákadlem je propracovaný model ulice, domy včetně interiéru, auta a mnoho dalšího.

15.2.- 26.5.2019 Minoritský klášter - 21.2. v 16,00 komentovaná prohlídka s autorem -botanikem Radomírem Němcem
Od února do května budete moci shlédnout výpravnou výstavu "Plané rostliny jako jídlo, koření i lék". Vůně, atmosféra, expozice květin, listů, recepty, tematické hry, doprovodné texty. Odnesete si netradiční zážitek spolu s mnoha užitečnými informacemi.

Ve čtvrtek 21. února 2019 v 19,00 hodin můžete také navštívit v dolním sále Znojemské Besedy na Masarykově náměstí přednášku „Rozsekán na kusy aneb Cesta Martina Hansala z Dyjákovic do Afriky“ Mgr. Martina Markela, Ph.D a příští čtvrtek 28.2. 2019 pak Mgr. Jiří Mačuda, Ph.D. popovídá o obřadním kalendáři starých Slovanů.
Zpět na výpis aktualit

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.