Hradní kaprobraní - I.ročník(KA15)

Státní hrad Bítov, Telefon: 515 294 736, bitov@brno.npu.czSlavnostní ukončení hradní sezóny. Prohlídka paláce s ochutnávkou dobových pokrmů a pokusy o vylovení ryb z hradního rybníka tzv. na pytlačku.

Při prohlídce paláce (I. okruhu) ochutnají návštěvníci vybrané pochoutky prostého i šlechtického stavu z minulých dob v naší hradní kuchyni. V nabídce budou bramborové placky s povidly, lívance se skořicí, povidlové a tvarohové buchty, zelňačka a kastelánovo překvapení z hradního komína, chystáme i rybí ochutnávku. Příspěvek na ochutnávku je dobrovolný.
Prohlídka dle platných cen. Návštěvníci mohou na stejnou vstupenku navštívit také hradní zahradu kde se budou lovit ryby.
V neděli 30. září v 11,00 hod. zazní na hradním nádvoří slavnostní fanfára Vladimíra Kundráta a poděkování hradního pána návštěvníkům.
V hradní zahradě si mohou návštěvníci vyzkoušet své rybářské umění při lovu ryb netradičním způsobem. Rybářské náčiní sebou. Vstup do hradní zahrady na výlov je zpoplatněn dle platných cen na IV. prohlídkový okruh vstup do hradu (dospělí 70,- Kč, děti do 15. let zdarma). Komu se podaří ulovit jakoukoli rybu z hradního rybníka, tomu bude vydán poukázka na ochutnávku pochoutek z hradní kuchyně. Vstup do kuchyně při vchodu do severního křídla.

Datum konání: 29.09.2012 - 30.09.2012 začátek od 09:00

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Hradní kaprobraní
Státní hrad Bítov
+420 515294736     
+420 515294622      
Email: bitov@brno.npu.cz
Web: www.hradbitov.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.