Hotel Modrá Corona - ubytování Chmelnice(H15)

Oslnovice 181, Vranovská Přehrada - část zvaná Chmelnice, Telefon: 702 072 499, corona@atlas.cz


Hotel Modrá Corona - parkoviště Hotel Modrá Corona - společenský sál Hotel Modrá Corona - kulečník Hotel Modrá Corona - horní budova v osvětlení Hotel Modrá Corona - pokojHotel Modrá Corona - restaurace s plátnemHotel Modrá Corona - výhled z budovy na Cornštejn Hotel Modrá Corona - restaurace s plátnem
Turistický region:Vranovská přehrada

Modrá Corona na Vranovské přehradě se skládá ze dvou samostatných budov (spodní budova stravovací a společenská, horní budova ubytovací) nacházející se v bezprostřední blízkosti (cca 100 m) levého břehu po toku přehradní nádrže, v malebné zátoce s neopakovatelným výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejmalebnějších a nejromantičtějších částí Vranovské přehrady. 

Vnitřní prostor restaurace pojme až sto návštěvníků, na venkovní zahrádce se může usadit až čtyřicet lidí. K dispozici je i dětský kolotoč. Nabízíme tradiční českou kuchyni za příznivé ceny a pravidelné celotýdenní polední menu, snídaně a večeře. Restaurace je otevřena každý den od 10:00 - 22:00 hodin (pro hosty je otevřeno od 8:00 z důvodu vydávání snídaní). 
Music bar - v případě, že nemůžete nebo nechcete jít spát je pro Vás připraveno posezení v nočním baru s širokou nabídkou nápojů. Bar je otevřen od 22:00 - 02:00 (lze domluvit i delší otvírací dobu).

Zajistíme Vám oslavy pro rodiny, svatby, firemní akce, školení, mítinky, setkání klubů a spolků, kulturní akce atp. Zajistíme dopravu pro jedince, malé i velké skupiny a to autem, minibusem a stejně tak jako i vyjížďku na lodi po Vranovské přehradě. Nabízíme možnost návštěvy hradu Bítov, zříceninu hradu Cornštejn nebo zámku Vranov nad Dyjí atp. Prostředí je také vhodné pro školy v přírodě. Je možno v malebné krajině provozovat cykloturistiku, podnikat výlety do Národního parku Podyjí. A také především je to tradiční ráj pro rybáře. 

Ubytování je zajištěno v  samostané ubytovací budově s 23 pokoji, které nabízí jedno dvojlůžko a jednu dvoupatrovou postel. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení tj. WC a sprchový kout.

CENÍK na www.ic1.cz/corona

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Hotel Modrá Corona
Oslnovice 181
Vranovská Přehrada - část zvaná Chmelnice
Milan Black - vedoucí provozu
Tel.: 515 262 959
Email: akce@vranov-plaz.cz
Web: www.ic1.cz/corona


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.