Relaxace v podobě golfu co by kamenem dohodil

Koketujete-li s myšlenkou na partičku golfu, vězte, že nejlepší podmínky široko daleko nabízí golfové hřiště Kaskáda ležící cca 10km od Brna. Nejkratší cesta do tohoto resortu vychází z Vranova nad Dyjí na přibližně 90 km jízdy autem. Od Vranovské přehrady byste měli být za zhruba hodinku na místě.

Golf resort a Hotel Kaskáda podrobněji

Rozlehlý resort Kaskáda leží 10km za Brnem, přibližně 20min jízdy z centra Brna a 10min od přehrady. Ze silnice zahlédnete pouze pár jamek golfového hřiště, ovšem obrázek o komplexním zázemí a rozlehlosti areálu si můžete udělat, až když odbočíte z hlavní cesty a otevře se vám celý prostor za ochrannými valy.

Resort je v provozu od roku 2006, kongresové centrum a wellness centrum pak od roku 2009. Styl a design odpovídá současným trendům architektury o jednoduché a čisté línii. Současně je v harmonii s okolní přírodou a terénem. Kaskáda neznamená pouze golf, ale také čtyřhvězdičkový hotel, restauraci a bar, wellness centrum a kongresové centrum.

Nejlepší golf na Moravě

27jamkové golfové hřiště patří mezi 5 nejlepších hřišť v České republice ve smyslu přehlednosti a různorodosti jamek, kvality fervejí a okolních rafů a rychlosti grýnů. Všechny 3 devítky (železná, dřevěná a kamenná) začínají a končí u klubovny, což určitě všichni hráči ocení. Jedná se o sportovní a náročnější hřiště, které golfistům klade řadu výzev. Za zmínku stojí například devátá jamka na dřevěné devítce, jejíž grýn leží mezi 2 jezery.
Kromě mistrovského hřiště disponuje Kaskáda rozlehlými plochami pro trénink. S tím souvisí i vytvoření golfové akademie – programu zahrnující aktivity snažící se o osvětu ohledně tohoto sportu, jeho rozšiřování mezi veřejnost, individuální i skupinový trénink, krátkodobé a roční kurzy, v neposlední řadě pak hledání a výchovu talentované mládeže.

Hotel, wellness a restaurace

Zapomeňte na klasickou nevzhlednou několikapatrovou budovu. Architekti využili přirozený sklon údolí a navrhli přízemní luxusní apartmánové pokoje - jedná se tak o jedno z nejhezčích ubytování v Brně. Každý z pokojů má výhled na golfové hřiště a možnost posezení venku. V ceně ubytování je bohatá snídaně a vstup do wellness centra. Můžete se zrelaxovat a nečerpat sil v bazénu s protiproudem, v privátním whirpoolu a 2 saunách.
Restaurace s každodenním provozem nabízí jak polední menu, tak nápaditý výběr z menu a la carte a speciální gastro akce. Kuchyně je hrdá na to, že svým zákazníkům servíruje výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Na restauraci navazuje terasa, z které v létě můžete sledovat dění na přilehlých tréninkových plochách a golfovém hřišti.

Bydlete a hrajte ještě výhodněji

Resort je díky možnostem trávení volného času ideální pro víkendové a vícedenní pobyty rodin nebo skupiny přátel. Kaskáda nabízí řadu balíčků, které kombinují více služeb s výraznou slevou z pultových cen.

Přijďte se k nám vzdělávat!

Pokud hledáte netradiční místo na školení nebo firemní akci, Kaskáda je perfektním řešením. Disponuje velkými parkovacími kapacitami, což v dnešní době, kdy se účastníci sjíždějí na akce každý svým autem, jistě uvítá řada organizátorů. Kromě toho, odlehlá lokalita resortu umožňuje uspořádat akci v naprostém soukromí a také udrží zaměstnance nebo obchodní partnery i na večerní program.
Kapacita kongresového centra je až 150 lidí, dle druhu akce. Kaskáda hostí ročně až kolem 200 firemních akcí jako jsou školení, odborné semináře, předváděcí akce, golfové turnaje, firemní večírky a obchodní setkání. Resort zajišťuje řadu golfových i negolfových doprovodných aktivit. Za zmínku stojí golfová klinika, tedy program pod vedením profesionálních trenérů, který zájemcům zábavnou formou představí golfové pravidla a prostředí, golfový postoj a odpal. Pocit, když se dobře strefíte a míček letí daleko, vám stoprocentně vykouzlí úsměv a dobrou náladu na celý den.

Kontakt

Golfový resort Kaskáda
Na Golfu 1772
66434 Kuřim
Tel: 541 511 755
E-mail: recepce@golfbrno.cz
www.golfbrno.cz
www.hotelkaskada.cz

Zpět na výpis článků

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.