Chaty a chalupy Vranov nad Dyjí a okolí

Vranovská přehrada je věhlasná především velikým počtem rekreačních chat po celé délce jezera Vranovské přehrady. Rekreační chaty a chalupy už dávno neslouží k pobytu jen jejím majitelům. Naopak, majitelé chat dnes nabízejí ve svých výborně zařízených chatách levné ubytování všem zájemcům o tento typ rekreace. Předností tohoto typu ubytování je, že si zájemce může zvolit kteroukoliv část přehradního jezera, požaduje-li romantiku, či pohodlné koupání s pláží.
 
Lokalita
Typ zařízení

Řaditzobrazit na stránku

Chata Duběnka - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská přehrada, Štítary, Telefon: 603 895 975, 739 558 488, monikavecerova.mb@seznam.cz
Nabízím levné ubytování v pěkné rekreační dvojchatě u Vranovské přehrady. Chata je rozdělena na dvě stejně zařízené části, každá s vlastním vchodem a možností ubytování osmi osob.

Rekreační chata GATEX - ubytování Vranovská přehrada

Vranovská přehrada , Telefon: 605 297 838, 603 245 712, Monika.Mayerova@seznam.cz
Rekreační chata vranov - GATEX , se nachází v lese, v klidné oblasti Vranovské přehrady, hned u hlavního jezera ve vzdálenosti asi 150m od vody. V chatě jsou celkem 3pokoje - 4lůžkové a 1 pokoj 5ti lůžkový.

Chata Vranov-Štítary - ubytování Štítary

Štítary, Telefon: 602 550 774, 
Chata je dřevěná postavená v roce 1982 na pozemku s mírným svahem, který je v soukromém vlastnictví a patří k chatě. Obytná plocha je 80m2 a maximální kapacita je 8 lůžek (s povlečením).
Stylová chata v krásném lesním prostředí a zároveň bezprostřední blízkosti pláže Vranovské přehrady. Můžete zde klidně relaxovat a pokud se vám zachce společnosti, stačí seběhnout do nedalekých hospůdek či se jít vykoupat na pláž.

Chata Emma - Vranovská přehrada

Jazovická zátoka 138, 671 06 Starý Petřín, Telefon: +420 775 940 498, email: chata-emma@centrum.cz
Chata Emma je udržovaná, plně vybavená, průběžně rekonstruovaná chata v klidné rekreační oblasti Jazovická zátoka / Farářka, u prvního jezera Vranovské přehrady od ústí řeky Dyje, v rakouském příhraničí. Chata je situovaná v lese, kousek od vody s pozvol
Vybavená chata v osadě u lesa v lokalitě Lančov (200m od Lančovsé zátoky Vranovské přehrady). K dispozici máte prostory na verandě, venkovní posezení s grilem Jamie Oliver, udírnu, ohniště, pískoviště pro děti i zatravěnou plochu (1000m²), kde se nachází

Rekreační areál chata Alenka - Štítary

Štítarský les 454, 671 02 Štítary, Telefon: +420601581856, chataalenka.vranov@seznam.cz
Rekreační areál Chata Alenka leží pouhých 200 m od Vranovské přehrady, v překrásné lokalitěŠtítarského lesa, v blízkosti Národního parku Podyjí. Chata nabízí ideální podmínky pro rodinnoudovolenou za velmi příznivé ceny!

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.