Chatová osada VZ Dyje Bítov - ubytování Bítov - Horka(CH22)

Bítov – Horka 10, Telefon: 515 294 617, 973 457 600, rezervace@bi.vlrz.cz


Chatová osada VZ Dyje Bítov - ubytovací pokojChatová osada VZ Dyje Bítov - dětský koutekChatová osada VZ Dyje Bítov - dvoulůžkový pokoj a vchod do koupelnyChatová osada VZ Dyje Bítov - exteriér chataChatová osada VZ Dyje Bítov - golfové patovištěChatová osada VZ Dyje Bítov - chataChatová osada VZ Dyje Bítov - chatkaChatová osada VZ Dyje Bítov - chatyChatová osada VZ Dyje Bítov - kuželkyChatová osada VZ Dyje Bítov - pokoj v chatě 2Chatová osada VZ Dyje Bítov - pokoj v chatěChatová osada VZ Dyje Bítov - prostředí kolem chatekChatová osada VZ Dyje Bítov - prostředí před chatkamaChatová osada VZ Dyje Bítov - ubytovací pokoj v podkrovíChatová osada VZ Dyje Bítov - dětské hřiště
Turistický region:Vranovská přehrada

Chatová osada VZ Dyje Bítov je sezónní rekreační zařízení s provozem duben - říjen. V údolí mezi zříceninou hradu Cornštejn a hradem Bítov, v idylickém zákoutí lesnatých strání Bítovské zátoky Vranovské přehrady, nabízí příjemné ubytování na čerstvém vzduchu, v ekologicky dosud téměř nedotčené přírodě. Vhodné je zejména pro milovníky turistiky, cykloturistiky (se širokou nabídkou vyznačených tras), vodních sportů, ale také pro obdivovatele historických památek.

Vranovská přehrada se řadí k jednomu z nejlépe zarybněných revírů u nás. Chatová osada nabízí – a to nejen svou polohou (vzdálenost k zátokám cca 200 - 300 m), ale i  zázemím (loďky rybářky, vybudované místo pro úpravu ryb, udírna, ohniště, mraznička) - vynikající možnosti pro rybolov.

Uzavřený areál, kde nechybí moderní dětské hřiště, pískoviště, dětská klubovna a další, je ideální pro pobyt rodin s dětmi všech věkových kategorií. Vybavení chatové osady nabízí rovněž možnost pořádání menších firemních i společenských akcí či pořádání sportovních turnajů. K dispozici je rovněž wellness centrum.

Pro vozidla klientů je vyčleněna oplocená odstavná plocha.

Pobyt se zvířetem je možný za poplatek, jen po předchozím souhlasu ze strany VZ.

Pokoje jsou klientům k dispozici v den příjezdu od 14,00 hodin, v den odjezdu je pokoje nutné uvolnit do 09,30 hodin.

Ubytování

Celková kapacita chatové osady je 162 lůžek tj. 40 čtyřlůžkových chat (z toho u 12-ti s možností přistýlky) a 1 dvoulůžkový pokoj.

Každá chata má 2 pokoje o dvou lůžkách, terasu, sociální zařízení se sprchovým koutem, chladničku, rádio a telefon. Celá ubytovací část a jídelna je nekuřácká. Kouření povoleno na kavárně a vyhrazených venkovních prostorech.

Stravování

Stravování je v samostatném objektu, v jídelně chatové osady. V areálu chatové osady je k dispozici kavárna se zastřešeným venkovním posezením vybaveným ohništěm a udírnou. Grilování, resp. uzení, je téměř každodenním programem letních večerů.
Pobyty jsou standardně se snídaní, která je podávána formou bufetu. V případě dokoupení polopenze nebo plné penze jsou obědy i večeře servírované výběrem ze tří jídel, objednávané vždy den předem. Doba stravování: snídaně 7,30-9,30 hod, obědy 12,00 - 14,00 hod. a večeře 17,00 - 19,00 hod.

CENÍKNezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chatová osada VZ Dyje Bítov
Bítov – Horka 10
Recepce:  +420 515 294 617     
                   +420 973 457 600    
                   + 420 602 383 250 
Email: rezervace@bi.vlrz.cz
Web:   www.bitov.volareza.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.