Chatová osada Pohádka - ubytování Lančov(CH25)

Lančov, DS 2/2, 671 06 Šafov , Telefon: 602 475 048 , rekreace@lancov.cz


Chatová osada Pohádka - objekt A interiérChatová osada Pohádka - interiér buňky CChatová osada Pohádka - buňky CChatová osada Pohádka - interiér srubu BIIIChatová osada Pohádka - srub BIIIChatová osada Pohádka - interiér srubu BIIChatová osada Pohádka - pokoj srubu BIIChatová osada Pohádka - terasa srubu BIIChatová osada Pohádka - srub BIIChatová osada Pohádka - interiér srubu BIChatová osada Pohádka - srub BIChatová osada Pohádka - objekt AChatová osada Pohádka - objekt A vybavení chatkyChatová osada Pohádka - objekt A  terasaChatová osada Pohádka - objekt D
Turistický region:Vranovská přehrada

Chatová osada Pohádka je umístěna na poloostrově Vranovské přehrady, přístupná od obce Lančov. Oblast Vranovské přehrady je centrem cestovního ruchu v západní části okresu Znojmo. Vranovsko je tradiční rekreační oblastí jak pro pobytovou rodinnou rekreaci, tak pro sportovně založené návštěvníky. V současné době přispívá k většímu zájmu o vranovsko rovněž zřízení Národního parku PODYJÍ.

Celá oblast je velmi vhodná jak pro pěší turistiku, pro cykloturistiku tak pro rybaření. Vlastní rekreační středisko je vybaveno ubytovacím zařízením ve srubech. V areálu je ohniště, volejbalové hřiště, hřiště pro děti s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm a stolní tenis. Vzdálenost k přehradě je cca 500 m. Je zde rovněž restaurace.

Zařízení je v provozu od 28.4.2012 do 30.9.2012. Kapacita je 75 lůžek ve srubech a 74 ve dvoulůžkových chatkách (nouzově na přespání). Sezóna pro rodinnou rekreaci začíná 30.6.2012 a končí 25.8.2012.
Před a po tomto termínu je rodinná rekreace po konzultaci a stavu počasí také možná. Během celé doby provozu lze objednat pobyt i jednodenní.  Na úvodní stránce tohoto webu naleznete jídelní lístky pro snadnější objednání stravy v roce 2012. Před a po tomto termínu je rodinná rekreace po konzultaci a stavu počasí také možná.

Během celé doby provozu lze objednat pobyt i jednodenní. Rovněž během celé doby je možné využít zařízení na víkendové (rodinné oslavy, svatby, firemní večírky atd.) i celotýdenní akce.
Výhodou zařízení je odlehlost od civilizace a zkušenosti s pořádáním různých akcí. Rekord víkendové akce je cca 1500 osob. Pro tyto akce je k dispozici podium s betonovým parketem

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chatová osada Pohádka
Lančov, DS 2/2,
671 06 Šafov
Jaroslav Velecký +420 602475048
Email: rekreace@lancov.cz
Web: pohadka-lancov.webnode.cz/

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.