Chata U Rybáře - ubytování Bítov(CH29)

Vranovská přehrada 671 10, Bítov - Kopaninky 108, Telefon: 724 263 787, info@urybare.cz


Chata U Rybáře - chata exteriérChata U Rybáře - chataChata U Rybáře - interiérChata U Rybáře - krb a restauraceChata U Rybáře - velká terasaChata U Rybáře - vchod do chaty
Turistický region:Vranovská přehrada

Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Díky své poloze a ubytovacím možnostem nabízí příjemné místo pro strávení dovolené, a to jak z pohledu odpočívání, tak z pohledu aktivně stráveného času. Návštěvníky láká především možnost koupání, turistických a cykloturistických cílů, rybolovu či houbaření.

Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející ubytování v období od jara do podzimu. Penzion je vzdálen cca 90m od vody a 3 km od Státního hradu Bítov, což nabízí široké možnosti rekreačního vyžití.

Ubytování v sedmi čtyřlůžkových pokojích, vybavených kuchyňkou (dvouplotýnkový vařič, lednice), vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a balkonem s výhledem na vodu a okolí. K dispozici je stolní tenis, houpačka a ohniště s posezením, grilem a udírnou. Samozřejmostí je také parkování u objektu a také možnost úschovy kol.
 

Možnosti stravování

Součástí penzionu je restaurace s venkovní terasou, s výhledem na vodu, velkoplošnou televizí. Nabízíme rybí speciality a možnost objednání pečeného selete (pro větší skupinu). Možnost uspořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, školení.
 

Výhodná poloha penzionu

Nejbližší možnost koupání na Vranovské přehradě - 90m (Bítov). Okolí vhodné pro rodinnou rekreaci, rybaření, cykloturistiku, turistiku, houbaření. Míčové hry na rozlehlé louce.

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chata U Rybáře
Vranovská přehrada
671 10, Bítov - Kopaninky 108
Telefon: 724 263 787     
Email: info@urybare.cz
Web: www.urybare.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.