Chata na Vranovské přehradě - ubytování Chmelnice(CH49)

chatová osada Chmelnice č.p. 208, Telefon: 736 273 102, m.buda@seznam.cz


Chata na Vranovské přehradě - dveře venChata na Vranovské přehradě - interiérChata na Vranovské přehradě - jídelní stůl a lednice s mikrovlnkouChata na Vranovské přehradě - kuchyňChata na Vranovské přehradě - lednice a posteleChata na Vranovské přehradě - umyvadlo a pračkaChata na Vranovské přehradě - houpačkaChata na Vranovské přehradě - hřištěChata na Vranovské přehradě - zázemí chaty
Turistický region:Vranovská přehrada

Chata se nachází v bezprostřední blízkosti přehradní nádrže (50m od písečné pláže), v malebném údolí s výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejlákavějších částí Vranovské přehrady. Rozlehlá travnato-písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody je ideální pro koupání s dětmi. Na své si zde přijdou i rybáři.

Služby:
Restaurace i samoobsluha (50m), večery s hudbou, v sezóně alespoň 3x týdně zábavy přímo na Chmelnici.

Kolem chaty je velký soukromý pozemek (1200m2). Každá rodina má proto samostatné posezení a dostatek vlastního soukromí. Parkování pro 3 osobní vozy přímo u chaty pro ubytované zdarma (nebo také u silnice). Výborná dopravní přístupnost. Nachází se hned u příjezdové silnice z Oslnovic, po její levé straně za zatáčkou pod kopcem, asi 50 m před restaurací (chata č. 208). Má 2 samostatné vchody. Každé patro je zcela samostatné a přístupné ze společného schodiště. Voda v celé chatě je pitná.

Společné: soukromé volejbalové hřiště (vhodné na volejbal, nohejbal, ale i tenis; míč doporučujeme vzít s sebou) jen pro ubytované na naši chatě, vol. síť, stolní tenis + pálky a míčky, ruské kuželky, nemincový stolní fotbal, gril s udírnou, ohniště se dřevem, houpačka, zahradní nábytek, venkovní sprcha, sklep, 2 pramice (vše zahrnuto v ceně pobytu!!!)

CENÍK

Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chata na Vranovské přehradě
chatová osada Chmelnice č.p. 208, u obce Oslnovice
Ing. Martin Buďa: 736 273 102
Email: m.buda@seznam.cz
Web: chatavranov.webpark.cz

Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.