Chata Modrá - ubytování Vranovská přehrada(Ch45)

Vranovská přehrada, Telefon: 604 189 412, bartosek.petr23@seznam.cz


Chata Modrá - chata Malá ModráChata Modrá - kulečníkChata Modrá - pěší lávka přes švýcarskou zátokuChata Modrá - toaleta se sprchouChata Modrá - vstup do apartmánuChata Modrá - výhled z chaty na vodu
Turistický region:Vranovská přehrada

Rekreační chata MODRÁ se nachází na břehu Vranovské přehrady, což umožňuje rodinnou rekreaci pro milovníky koupání, vodních sportů, houbaření i rybaření. Chata je položena přímo na hlavním jezeře vranovské nádrže.
Jedná se o vyjímečnou lokalitu s báječným výhledem na vodní hladinu. Na Vranovské přehradě je možno podnikat výlety do překrásného okolí.
Chata je zařízena dvěma apartmány pro 4 – 5 osob a jedním dvouapartmánem pro 8 – 10 osob. Apartmán zahrnuje kuchyň, televizi, čtyřlůžkový pokoj, koupelnu s WC a pramici. Dvouapartmán zahrnuje dva pokoje, kuchyň, koupelnu s WC a dvě pramice. Každá kuchyň je vybavena veškerým nádobím, lednicí, vařičem a rychlovarnou konvicí. Ve společných prostorách je vyhlídková terasa, udírna, ohniště, stolní tenis a kuželky. Ve společenské místnosti se nachází kulečník. Jelikož je chata přímo u vody, parkoviště je asi 200m od chaty.

CHATA  MALÁ  MODRÁ

Jedná se o samostatnou chatu v těsné blízkosti Modré, je určena pro jednu rodinu (4–5 míst). V chatě je kompletně vybavená kuchyň , koupelna, WC, ložnice, obývací místnost a prostorný balkon. Dále se venku nachází posezení s krbem a ohništěm. K vodě vede samostatný přístup, kde lze využívat vlastní lod‘ku. Malá Modrá je určena pro náročnější zájemce, cena za týden činí 8000 Kč. Parkování, příjezd a platební podmínky jsou stejné jako na Modré. 


Nezávazná rezervace
Položky označené * musí být vyplněny
Vaše jméno *Příjmení *
Telefon *Email *
Adresa
Datum příjezdu *Datum odjezdu *
Počet dospělýchPočet dětí
* takto označené položky je nutné vyplnit

Chata Modrá
Vranovská přehrada
604 189 412
Email: bartosek.petr23@seznam.cz
Web: www.chatamodra.unas.cz


 


Akční nabídka ubytování:
Penzion_Hnanice

Penzion U Hrnčíře

Ubytování v soukromí. Rodinný nově postavený penzion na okraji vinařské obce Hnanice - součást Národního parku Podyjí. 
Pokoje i apartmány s kuchyňkou.
 

Penzion Koruna

Penzion se nachází na hranici Národního parku Podyji v krásné a klidné obci Havraníky vzdálené od Znojma 5 km.